» »
İNDİRİYORUM.NET
Popüler Konular
Oyunlar
Uygulamalar
Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 13-03-2019, 22:49
Gönderen: Admin61
En Guzel Bilgi Yarismasi Osmanli Bilgi Yarismasi Full Apk indir
En Yeni Osmanli Bilgi Yarismasi Pro Apk indir
Sevgili arkadaşlar sizlere Android oyun dünyasının yepyeni trend oyunlar arasında yer alan Osmanlı oyunları Osmanlı bilgi yarışması 2019 versiyonu ile siz değerli Android kullanıcılarının en sevdiği oyunlar arasında yer alacağı en çok indirilen bilgi yarışmaları arasında üst sıralarda yer almaya aday popüler oyunu siz değerli misafirlerimize pro versiyon olarak sunuyoruz. Sizler de bu güzel oyun ile tarih bilgilerinizi eğlenceli ve genel kültür yarışması formatında oynayarak sevdiklerinizle eğlenerek öğrenmenin tadıni doyasıya yaşayabilirsiniz. Osmanlı Devleti'nin 600 yıllık şanlı tarihini en güzel şekilde siz değerli misafirlerimize eğlenerek öğrenmenin keyfini sunuyor. Sevdiklerimizle çocuklarımızla akrabalarımızla şanlı tarihimizi bu mükemmel oyun ile doyasıya öğrenebiliriz. Desenli Osmanlı imparatorluğu'nun bilgilerini ve şanlı tarihimizi bu güzel bir yarışması ile çocuklarımıza eğlenceli şekilde öğretmenin keyfini yaşayın. Bu mükemmel oyunda televizyon ekranlarında izlenme rekorları kıran Diriliş Ertuğrul dizisi Kayı boyu ile ilgili en güzel bilgileri payitaht Abdülhamid dizisinin en güzel detayları Osmanlı imparatorluğu muzun tüm dünyaya nasıl hükmettiğini bu bilgi yarışmasında mükemmel şekilde öğrenebilirsiniz. Cep telefonlarınızda olmazsa olmaz uygulamalar arasında yer alan bu güzel oyunu ücretsiz şekilde hemen indir.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 16-02-2019, 08:14
Gönderen: Admin61
En Guzel ingilizce Oyunu ilkogretim ingilizce Ogrenme Oyunu Full Apk indir
Yeni Nesil Ozel Ders İlköğretim İngilizce Ogrenme Full indir
Sevgili Android kullanıcıları sizlere yepyeni uygulamamız ilköğretim İngilizce ders APK yepyeni güncel bilgileri ile sizleri bekliyor.sizlerde ilköğretim seviyesinde çocuklarımıza İngilizce öğretmek istiyorsanız bu mükemmel İngilizce öğrenme uygulamasını hemen indir.yapmanız gereken indiriyorum netinternet sesini takip edip en güncel eğitim uygulamalarını kolay şekilde hemen indirin. İlköğretim seviyesinde İngilizce öğrenme olanağı sunan bu mükemmel uygulama çocuklarımızın derslerinde mükemmel bir başarı yakalamasına olanak sağlar.bu mükemmel uygulama siz değerli indiriyorum net internet sitesi ziyaretçilerini özel olarak ücretsiz olarak tasarlanmış ve sizlerin beğenisine sunulmuştur.sizler de çocuklarımızın sınavlarında başarılı sonuçlar almasını istiyorsanız hemen ilköğretim ingilizce öğrenme uygulaması hemen indir.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 13-02-2019, 14:42
Gönderen: Admin61
En Guzel Matemetik Oyunu Kolay Carpma Oyunu Hemen indir
En Hızlı Carpım Tablosu Ogrenme Oyunu Hemen indir
sevgili çocuklar değerli veliler sizlere cep telefonlarınızın nasıl bir eğitim aracına dönüştüğünü en güzel göstergelerinden bir tanesi olan kolay çarpma matematik oyunu yepyeni güncel özellikleri ve soruları ile sizlerin beğenisine çocuklarımız cep telefonlarını oyun oynamak için mi kullanıyor bunun önüne geçmek istiyor musunuz hemen uygulamamızı indirerek cep telefonlarının nasıl yararlı bir ders araç gereci ne dönüştüğünü görebilirsiniz. Çocuklarımız eğlenirken öğrenmenin tadını bunu mükemmel oyun ile hem matematik zekalarını geliştirip hem de cep telefonlarından oyun oynama zevki yaşayabilirler. Matematik eğlenerek öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Şimdi sizlere kolay çarpma oyunu yepyeni ve en güzel sürümü ile ücretsiz olarak siz değerli Android kullanıcılarının beğenisine sunulmuştur.İndiriyorum net internet sitesini takip ederek en güzel ve en yeni eğitici ve öğretici oyunları güncel olarak takip edebilirsiniz.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 30-01-2019, 18:05
Gönderen: Admin61
Uzayda Top Oyunu Space Hop Full Apk indir
Yeni Parmak Oyunu Yarışması Space Hop Son Sürüm indir
Değerli Android oyun tutkunları sizlere Android oyun dünyasının en popüler oyunlar arasında yer alan space hop oyun hakkında detaylı bilgileri paylaşmak üzere sizlerle buluşmuş bulunmaktayız.Android işletim sisteminde uygun olarak tasarlanan bu oyun çocuklarımızın boş vakitlerinde eğlenceli ve güvenli oyun ortamında vakit geçirmesine olanak sağlar. Space io oyunu basit arayüzü ile menüleri arasındaki geçişleri kolaylık ile sağlayabileceğiniz mükemmel dijital alt yapıya sahip popüler bir oyundur. Oyun içerisinde karakterinizi etaplarda kazandığınız bonuslar ile güçlendirerek online olarak arkadaşlarınıza yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz.Karakterinizin dış görünümünü kendi kişisel zevklerinize göre tasarlayabilir mükemmel grafikler ortaya çıkartabilirsiniz. Dijital ortamdaki yeteneklerinizi bu oyunda açığa çıkartarak dijital oyunların muhteşem özelliklerine katılabilirsiniz. Güncel antivirüs programları tarafından taranmış olan bu mükemmel oyunu güvenli şekilde hemen indir.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 26-01-2019, 12:13
Gönderen: Admin61
En Populer Cocuk Boyama Kıtabı Uygulaması Full Apk Hemen ındır
2019 En Guzel Yepyeni Boyama Kıtabı uygulaması Full Surum Hemen indir
Android oyun dünyasının en popüler en eğlenceli çocuklarımız için boyama kitabı uygulaması sizlerle Android kullanıcılarının beğenisine sunulmuştur.muhteşem boyama kitabı ile sizlere de 15 tatil çocuklar için eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.çocuklarımızın boş zamanlarında eğlenerek öğrenmesini istiyorsanız hemen süper çocuklar için boyama kitabı full apk indir.bu muhteşem uygulama sizlerle Android kullanıcıları için tamamen ücretsiz olarak sunulmuştur. İçinde güncel boyama resimlerinin bulunduğu farklı renk seçenekleri kolaylıkla işaretleyecebileceginiz ve daha muhteşem birçok özelliği içinde bulunduran güzel oyunu hemen indir.güncel antivirüs programları tarafından taranmış olan bu mükemmel oyunu güvenli şekilde hemen indir.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 24-01-2019, 13:06
Gönderen: Admin61
2019 Kim Milyoner Olmak ister Oyunu Son Guncel Surum indir
En yeni Bilgi Oyunu Kim Milyoner Olmak ister 2019 Hemen Oyna
Sevgili Android kullanıcıları yepyeni oyunumuz kim milyoner olmak ister 2019 versiyon ile siz değerli Android kullanıcılarının beğenisine sunulmuştur.mükemmel oyunları sizler de genel kültür ve zekamızı geliştirmek istiyorsanız hemen 2019 versiyonu kim milyoner olmak ister yarışmasının Android oyun versiyonunu indiriyorum network ile cep telefonlarınıza kolaylıkla indirebilirsiniz. Güncellenen soru havuzu ile sizler de muhteşem eğlence sunmayı taahhüt eden bu mükemmel oyunu en güncel versiyonu ile hemen indir. İndiriyorum net sizler için tamamen ücretsiz olarak sunan bu oyunu canlı grafikleri ile oyun oynarken görüntü kalitesini en üst düzeyde kullanmanıza sizlere sağlar. Sizlerde bu muhteşem oyunu en hızlı ve en güncel şekilde güvenilir kaynaklardan indirmek istiyorsanız hemen sitemizi ziyaret edin.güncel antivirüs programları tarafından taranan falan bu oyunu eğlencenin en üst seviyede arkadaşlarla beraber yaşamak istiyorsan hemen indir.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 1-01-2019, 11:33
Gönderen: Admin61
Masha and the Bear Child Games Cooking Adventure Full Apk indir
Çocukların Sevdiği Masha Ve Koca Ayı Pişirme Macerası Son sürüm indir
Android kullanıcıları sizler de tüm dünyayı peşinden sürükleyen maşa ve koca ayı karakterlerinin en güzel oyununu oynamak istiyorsanız hemen maşa ve koca ayı muhteşem yemek pişirme oyunu hemen indir. Sevimli kahramanımız Masha ve onun en yakın dostu ve yanından ayrılmadığı minik ayımız yaşadıkları şirin evde en güzel yemekleri sizler için pişiriyor ve beraber yiyorlar.sizlerle çocuklarınızın yemek pişirme ve yemek yeme alışkanlıklarını geliştirmek için güncel yemek pişirme oyunu maşa ve koca ayı full apk hemen indir.muhteşem oyunu ile sizlerle çocuğunuzla eğlenceli vakitler geçirebilir yemek yeme alışkanlığı kazanmış çocuklarınızı kolaylıkla yemekler yedirebilirsiniz. Çocuklarınızı sakinleştiren ve yepyeni güzel öğretiler sunan uygulama siz değerli Android kullanıcılarına tamamen ücretsiz olarak sunulmuştur. Sevgili ebeveynler sizler de her anne baba gibi çocuklarınızı cep telefonları ve tabletler den uzak tutmak istiyorsunuz ama bunu kısmen başarabiliyor musunuz veya başaramıyoruz sağlıklı bir gelişim için çocuklarınızı mümkün olduğunca cep telefonu ve tabletlerden uzak tutun size sunulan bu oyunlardan mümkün olduğunca az oynatmaya ve işletmeye çalışın çocuklarımızın gelişimi için daha dikkatli ve daha özenli davranabiliriz.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 10-04-2018, 06:36
Gönderen: Admin61
2018 En Populer Oyun Emoji Search Apk indir
Duygu İfadeleriniz Artık Oyun Oldu Emoji Search Full Apk indir
Gelişen cep telefonu teknolojisinin yepyeni akımı olan Emoji yenilenen full versiyonu ile sizlerin beğenisine sunulmuştur. Yeni akım olan Emoji mesajlaşma gençlerin ve cep telefonu kullanıcılarının sıklıkla kullandığı süper eğlenceli Emoji dili hemen indir. Hissettiğiniz duyguları doyasıya arkadaşlarınızla yaşayıp paylaşmak istiyorsanız hemen emojisi uygulaması full Apk indir. Emoji ile mesajlaşma uygulamasını güvenli şekilde hemen indir. Arkadaşlarını da hissettiğiniz duyguları onlarla paylaşmadan en eğlenceli yolu Emoji yepyeni indir. Uygulama ile sizlerle paylaşmak istediğiniz Duygularınızı paylaşmak istediğiniz nesneleri kolaylıkla hemen indir. Mutluluğunuzu kalpli emojiler ile Paylaşmak artık çok kolay. Sevdiğiniz yiyeceklerin Emoji resmi sevdiklerinizle paylaşmak istiyorsanız hemen Emoji search uygulaması süper indir. Emoji arama uygulaması ile sizlerle kolaylıkla en güzel emojileri Arkadaşlarınıza gönderin. Uygulamayı siz değerli misafirlerimize ücretsiz olarak sunuyoruz.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 19-03-2018, 12:10
Gönderen: Admin61
Android Egitim Ve Bilgi Oyunu Toplama Cıkarma Apk Son Surum indir
Minik Çocuklarımızın Bilgi Ve Beceri Oyunu Toplama Çıkarma Apk indir
Çocuklarımızın eğitim hayatına başlamadan eğlenerek öğrenebilecekleri toplama çıkarma uygulaması güncellenerek sizlerin beğenisine sunulmuştur. Toplama çıkarma oyunu Çocuklarımız eğlenirken öğrenme ve öğrendiklerini tekrar etme fırsatını sizlere sunar. Oyunu sahip olduğu animasyon özellikleri ile çocuklarımızı toplama yaparken animasyon sayesinde eğlenceli görseller ile çocuklarımızı toplama çıkarmayı eğlenerek öğretir. 720p 1080p kalitede görüntü formatında görseller Sunan uygulama siz değerli oyun severlerinin uygulamayı kullanırken yüksek performansta görüntü sağlar. Toplama çıkarma uygulaması ile çocuklarımızın daha fazla evlenmesi için hayvan figürlerini sevimli aslan ve sevimli at figürlerini uygulama içerisinde animasyon olarak kullanılmıştır. Sizlerde çocuklarımızın eğitim hayatına katkıda bulunan eğlenceli şekilde toplama çıkarma öğrenmek istiyorsanız hemen toplama çıkarma full Apk indir.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 19-03-2018, 11:46
Gönderen: Admin61
En Guzel Sekiller Ve Renkler Cocuk Egitim Oyunu Son surum indir
Minik Çocuklarımızın Eğlenerek Ogrendigi Egitim Oyunu Mod Apk indir
Android oyun dünyasının minikler için tasarladığı muhteşem özelliklere sahip eğitim oyunu şekiller ve renkler yeni görselleri ve yepyeni güncel versiyonu ile sizlerin beğenisine sunulmuştur. Oyun içerisinde mevcut olan bölümler de şekillerin nasıl seçilebilecek renklerin birbirleriyle uyumu gibi birçok minik çocuklarımızın öğrenmesi gereken bilgileri kolaylıkla öğreten özel bir Eğitim Uygulamasıdır. Uygulama ile sizlerle minik çocuklarımızın gelişimlerine yardımcı olabilirsiniz. Çocuklarımızın renkleri şekilleri kolaylıkla öğrenip ayırt etmesi için uygulamamızı hemen indirin. Uygulama HD ve canlı görüntü kalitesine sahip görselleriyle oyun oynayan çocuklarımızın kaliteli bir uygulama ile oyunu daha iyi şekilde oynaması sağlanır. Uygulama ücretsiz şekilde indiriyorum net kullanıcılarına sunulmuştur.
Devamı
 • Yorumlar: 0