» »
İNDİRİYORUM.NET
Popüler Konular
Oyunlar
Uygulamalar
Temalar
Zil Sesleri
Tarih: Dün, 22:16
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
Osym Aday islemler Uygulamasi 2020 Guncellemesi indir
Guncel Osym 2020 Aday islemler Uygulamasi indir
Sevgili genç arkadaşlar sizlere 2020 ÖSYM mobil uygulamasını güncel versiyonuyla merhaba diyoruz. 2020 yılında yapılan güncellemeler ve sınav sisteminde yapılan değişiklikleri anlık olarak takip etmek ve aday işlemlerine en güncel versiyon ÖSYM mobil uygulaması ile gerçekleştirmek için hemen 2020 güncel versiyon ücretsiz indir.coronavirüs tehdidine karşı ÖSYM ve milli eğitim bakanlığı birçok önlem almış okulların uzaktan eğitime geçme kararı ve sınavların ertelenme kararı devrim niteliğinde birçok karar içerisinde bulundurmaktadır. Üniversiteye hazırlanan genç arkadaşlarımızın bu dönemde bilgi kirliliğine maruz kalmadan yetkili makamlar tarafından detaylı açıklamaları öğrenmesi ve ÖSYM ile ilgili aday işlemlerini en doğru karardan gerçekleştirilmesi amacıyla ÖSYM 2020 Mobile uygulamasının güncellemesini ücretsiz olarak sizlere sunuyoruz. YKS ile ilgili hangi konuların kapsayacağı hangi dönemin sorumluluk konuları detaylı şekilde sizlere sunan ve duyurular kısmından ÖSYM'nin yayınladığı en yeni ve en güncel bilgileri buradan öğrenebilirsiniz. ÖSYM mobil uygulaması ile YKS YDS gibi ÖSYM yapmış olduğu sınavlara başvurularınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.ayrıca 2 yıllık yüksek okullardan mezun olan gençlerimizin 4 yıllığa tamamlama sınavı sayılan DGS sınavı ile ilgili merak ettiğiniz tüm işlemleri buradan ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.yetkililerin gerekmedikçe sokağa çıkmayın uyarıların dan sonra online işlemler ve internet üzerinden yapılacak işlemler konusunda oldukça dikkat etmeniz ve bu konularda yetkili makamları takip etmeniz çok önemli. En güncel verileri ve bilgileri mobil işlemler uygulaması ile ücretsiz hemen indir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: Dün, 22:15
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
Cep Telefonu Kelime Oyunu Kelime Yarismasi indir
Populer Kelime Oyunu Full Apk indir
Android oyun ve uygulama dünyasının en güncel kelime oyunu ve en popüler sıralamasında 1. Sırada bulunan ve sahip olduğu 6000 üzerindeki bölümü ile kelime oyunları arasında en çok etap bulunduran en güzel kelime oyunu ücretsiz hemen indir. 2020 güncellemesi ile yapılan birçok teknik değişiklik ve özellikler ile Türkçe kelime hafızanızı üst sıralara taşıyacak ve arkadaşlarınızla eğlenceli zamanlar geçirmenize olanak sağlayacak. Yeni yılın en çok tercih edilen popüler içeriği seçilen en güzel kelime oyunu cep APK hemen indir.en güzel ve en yeni kelime bilgisini cep telefonlarımız da sizler yaşamak istiyorsanız ücretsiz kelime oyunu hemen indir. Full HD kalite görüntü formatıyla renkli ve canlı animasyon içerikleriyle oyunu filtre mükemmel şekilde sunan en güzel kelime savaşı oyunu kelime yükleme hemen indir.güncel antivirüs programları tarafından taranmış olan bu güzel oyunun güvenli şekilde indirip cep telefonlarınızdan eğlenceli şekilde oynamak için indiriyorum net internet sitesini takipte kalın. Birçok insanın coronavirüs tehdidine karşı evinde kaldığı bu dönemde evlerimizde eğlenceli vakit geçirmenin en etkili yollarından bir tanesi olan kelime oyunu zihinsel olarak geliştirmekte ve moral motivasyonumuzu üst seviyelerde tutmaktadır. Daha önce duymadığınız Türkçe kelimeleri ve kalıpları bu mükemmel oyun ile hafızamıza yerleştirerek akıcı ve etkili konuşma masa yardımcı olacak birçok güzelliğe buradan ücretsiz ulaşabiliriz. Evimizde eşinizle ve çocuklarımızla sosyal bir ortam oluşturarak eğlenceli oyunlar oynayıp sıkıcı anılarımızı mükemmel keyif aldığımız popüler anlara çevirmek için hemen 2020m güncel kelime oyunu cep APK indir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: Dün, 13:07
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
Trt Egitim Kanallari Uygulmasi Eba Tv Hd Uygulamasi indir
Yeni Trt Hd Tv Uygulamasi indir
Sevgili arkadaşlar sizlere bugün Android patronlar da son günlerde oldukça hit olan bir uygulama çocuklarımızın eğitimi alanındaki en büyük yardımcısı olan Eba sistemini HD olarak cep telefonlarınızdan takip etmek ve çocuklarınıza Eba TV'leri TRT kalitesi ile sunmak için hemen cep telefonu TRT HD kanal uygulaması 2020 güncel versiyon indir. Mükemmel bir HD kalitede TV farkını evlerinizde yaşamak istiyorsanız TRT HD kanallarını sınırsız 1080p görüntü kalitesinde izlemek artık çok kolay. Anne babalar okula giden birden fazla çocuğumuz var ise evinizde bulunan bir tane televizyon ile Eba eğitimini oldukça zor bir şekilde sürdürebilirsiniz. Ders saatlerinin aynı ana denk gelmesi ile çocuklarımızın derslerden faydalanmasına engel büyük bir sorun ortaya çıkar.bu sorunun üstesinden gelebilmek için cep telefonlarınızdan güvenli ortamda TRT HD kararlarını en yüksek kalite ile izlemek ve çocuklarımızın derslerinden kalmasını önlemek için hemen TRT HD cep telefon uygulaması indir. Öğrencilerimizin bir tanesi televizyon ortamında derslerini takip ederken aynı saatte farklı bir çocuğumuz cep telefonundan dersini güvenli şekilde takip edebilir.TRT kalitesi ve TRT uzman kadrosu tarafından hazırlanan TRT HD TV uygulaması ile birçok TRT kanalının HD formatında ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Eba TV'nin yanı sıra anne babalar ve yetişkinler için takip ettikleri dizileri programları geçmiş bölümlerini izleyebilir ve evdeki büyük anne ve büyük babalarımızın TRT haber kanallarını takip etmesini ücretsiz şekilde sağlayabiliriz.çocuklarımız Eba TV'de derslerini takip ederken dedeleri ve anneanneleri Cep telefonlarından dizilerini takip edebilir en sevdikleri TRT programlarını izleyebilir ve dedelerimizin vazgeçilmez keyifleri olan TRT haber kanallarını ücretsiz olarak izleyebilirler. İndiriyorum net ailesi olarak zor zamanlardan geçtiğini bu dönemde size en güzel cep telefonu uygulamaları olarak sunuyoruz. Bizimle ilgili merak ettiğiniz tüm detayları yorumları makalenin alt kısmında bulunan yorumlar kısmından bizimle paylaşabilir ve uygulamanın tüm detaylarını bizimle öğrenebilirsiniz. TRT HD kanallarını ücretsiz olarak hemen izle tüm dünyadan ilk sen haberdar ol.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-03-2020, 22:32
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
Populer Turkce Destekli Uzaktan Egitim Video Uygulamasi indir
En Yeni Uzaktan Egitim Video Uygulamasi Team link Cep Apk indir
Arkadaşlar sizlere son zamanlarda en çok indirilen video konferans uygulaması olarak öne çıkan ve diğer video konferans uygulamalarına nazaran en güncel ve en popüler teknik özellikleri içinde barındıran link video konferans uzaktan eğitim uygulaması hemen indir.öğretmenler öğrencilerine uzaktan eğitim yöntemleri kullanarak ders vermeye ve öğrencilerinin durumlarını takip etmeye bu mükemmel uygulama ile hemen başladılar. Sizlerde öğretmenlerimize öğrencilerinize mükemmel uygulama ile bağlantı kurabilir bu uygulamanın verdiği teknik özelliklerinden faydalanarak mükemmel bir ders çalışma yöntemleri oluşturabilirsiniz. İlkokul ortaokul ve lise öğrencilere yönelik olarak mükemmel bir tasarıma sahip olan görüntü kalitesi olarak diğer uygulamalara nazaran mükemmel HD kalitede görsel iletişim kuran ve öğrencilerimizden mi öğretmenlerimizden gelen geri bildirimler ile mükemmel bir performans ortaya koymaktadır.yeni uygulama olmasına rağmen kısa süre içerisinde 100000 indirme sayısına kolay şekilde geçmiş olan ve yorumlar kısmında gelen güzel yorumlar ile birçok öğretmen ve öğrencinin ihtiyaçlarını cevap vermektedir. Uygulama içerisinde kolay şekilde istediğiniz formatta dosyalar ile öğrencilerimize ulaşabilir öğrencilerinizin sizin bilgisayarınız üzerinde yapacağınız işlemleri kolay şekilde takip edebilir anlamadığı noktaları anlık iletişim sayesinde hızlı şekilde öğrenebilir ve soru cevap test öğrencimize sunacağınız kaynaklar ve birçok örnek soru şekilleri ile tam bir performans uygulaması olan team link hemen indir.mezun grubu öğrencilerimizin ve üniversiteye hazırlanan 12 sınıflarımızın yeni konu düzenine göre öğretmenleri ile hemen iletişime geçip bu uygulama üzerinden rakip arkadaşlarına karşı fark yaratabilirler. Sosyal iletişimin ve yüz yüze eğitimin verilemediğidi bu dönemde rakiplerinize fark yaratarak bu süreci avantaj haline dönüştürmek için öğretmen ve öğrencilerimizin büyük bir fırsat olarak kabul edilen team link uygulaması hemen indir.Türkçe destekli uygulama ile merak ettiğiniz tüm sorularınızı makalemizin altında bulunan seçeneği ile bizlerle iletişime geçebilir ve uygulama içerisinde yapmak istediğiniz ve düzeltilmesini arzu ettiğiniz bir çok konuyu sizlerin de yardımıyla geliştirebiliriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-03-2020, 11:39
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
Eba TV Frekans Bilgileri Ayarlama Uygulamasi indir
Eba Tv Hd Kanala Ayarlama Nasil Yapılır
Sevgili arkadaşlar milli eğitim bakanlığı tarafından sizlere sunulan uzaktan eğitim Eba TV kanallarının güncel frekanslarını takip etmek ve Eba TV kanallarının televizyonlarınız da nasıl ayarlanması gerektiğini videolu anlatım şeklinde sizlere sunan bu mükemmel makaleyi takip ederek kolay şekilde televizyonlarınızdan Eba TV kurulumlarını gerçekleştirebilirsiniz.Türkiye'de ilk defa bu hafta denenmiş olan uzaktan eğitim sisteminin yenilenen ve güncellenen kanal bilgilerini eklenen kanalları ve içerik bilgilerini ders saatlerini Eba TV'ye dair bütün bilgileri videolu anlatım şeklinde sunan mükemmel Eba hakkında her şeyi makalesini okuyarak ve videosunu izleyerek bütün bu konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.konu ile ilgili merak ettiğiniz tüm detayları makalenin alt kısmında bulunan yorumla seçeneği ile bizlerle iletişime geçebilir merak ettiğiniz konular dan detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Şimdiden aileler ve çocuklarımız bu sistemde başarılar dileriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-03-2020, 01:44
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
Resimli Anlatim eba giriş öğrenci girişi eba Nasil Yapilir izle
Lise Ortaokul EBA Girişleri Nasil Yapilir Video Anlatim izle
Sevgili arkadaşlar sizlere bugün milli eğitim bakanlığı tarafından 23 Mart itibariyle kullanılmaya başlanacak olan online eğitim platformu Eba sistemine nasıl giriş yapacağınızı detaylı şekilde sunuyoruz. Cep telefonlarınızdan tabletlerinden bilgisayarlarınıza kolaylıkla Eba öğrenci girişi hakkında merak ettiğiniz tüm detayları en ince detayına kadar sunuyoruz.yapılan tüm teknik detayları ve incelemeleri öğrencilerimizin derslerini takip ederken nelere dikkat etmesi gerektiğini hangi konuların hangi videoda yer aldığını hangi derslerin hangi zaman dilimlerinde tanıtılacağını videoları nasıl kaydetmeniz gerektiğini ders seçeneklerine nasıl oluşturacağınız en detaylı şekilde sizlere sunan mükemmel Eba öğrenci giriş makalesi ile sizleri buluşturuyoruz.yeni nesil eğitim teknolojisi kullanılarak geliştirilen ve tüm dünyanın örnek alacağı bir sistem olan Eba teknoloji sistemi ile çocuklarımızın derslerinden geri kalmaması ve eğitim-öğretim hayatımın sekteye uğramaması için yeni nesil eğitim programını en ince detayına kadar anlatan bu görsel içerik ve videoları ücretsiz olarak sizlerin kullanımına sunuyoruz. Yepyeni bir öğrenme teknolojisi olan Eba sistemine giriş yapmak ve yeni kayıt oluşturmanın en püf noktalarını sizlere özel olarak hazırlanan video ile hemen öğren. Yeni birçok eba içeriği hakkında ilk siz haberdar olmak ve yeni teknolojik güncellemeleri ilk siz sahip olmak istiyorsanız en güncel bilgilerin yer aldığı ve en güncel gibi teknolojik güncellemelerin sizlere sunuldu popüler içerik sağlayıcı indiriyorum net internet sitesini takipte kalın. İndiriyorum net ailesi olarak sizlere eğitim hayatınızda başarıyı yakalamak ve Eba teknolojisini en ince ayrıntısıyla öğrenmenize olarak sunuyoruz. Eba ile ilgili merak ettiğiniz tüm detayları makalemizin alt bölümünde bulunan yorumlar kısmına sorularınızı bizimle paylaşarak merak ettiğiniz tüm teknik detayları bizlere sorabilirsiniz. Eba öğrenci girişi nasıl yapılır öğrenci dersleri nasıl oluşturulur öğretmen seçimi nasıl yapılır videoları ile ilgili kaliteli görüntüleri nasıl elde edersiniz ve Eba bağlantınızı sorunsuz şekilde oluşturup devamlı hale getirmek için en yeni ve en güzel Eba eğitim videosu hemen izle. Popüler birçok güncel makale ile sizlere zorunlu olacak olan uzaktan eğitim sistemi hakkında detaylı bilgiler sunuyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-03-2020, 01:28
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
EBA Uzaktan Egitim Ders Saatleri Uygulamasi indir
EBA Tv Ders Programi Cep Telefonu Uygulamasi indir
Sevgili öğrenciler değerli veliler sizlerin Eba TV ders programı hakkında detaylı bir bilgi sunmak için yepyeni bir uygulama olan eba eve ders programı cep APK hemen indir.resimli anlatım seçenekleri ve muhteşem video anlatımlarıyla cep telefonlarınızdan tabletleri neden kolaylıkla Eba TV HD 1 2 3 kanallarının detaylı ders program listesini resimde HD görseller şeklinde sizlere sunuyoruz. Ülkemizin yaşadığı salgın hastalıktan dolayı okullarımıza geçici bir süreliğine ara verilmiştir milli eğitim bakanlığı tarafından yapılan resmi açıklama ile çocuklarımızın derslerinden geri kalmamaları için internet ve televizyon üzerinden ders programlarına devam edilecektir. Kurulan yeni televizyon kanalları ile beraber Eba teknoloji kullanılarak muhteşem bir ders programı oluşturulmuştur. Çocuklarımızın eğitimlerinden geri kalmaması için özverili öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan muhteşem ders içerik videolarıyla konuları detaylı şekilde sevgili öğrencilerimize sunuyoruz.ilköğretim ortaokul ve lise öğrencilerinin hangi dersleri hangi saatler arasında hangi kanallarda izleyeceklerini detaylı şekilde sizlere sunan bu resimli görsel makale ile merak ettiğiniz tüm soruları sizlere cevaplıyoruz.makale altında bulunan yorum kısmına konu ile ilgili öğrenmek istediğiniz tüm teknik detayı ve ders program saatlerini ve hangi dersin saat kaçta olduğunu öğrenmek için hemen yorum kısmına sorularınızı ekleyin. Videolar 1080 ve görüntü kalitesinde hazırlanmış ve mükemmel bir sunum şeklinde Veli ve öğrencilerimize sunulmuştur. Milli eğitim bakanlığı çocuklarımızın derslerinden geri kalmaması için elinden gelen tüm teknik altyapıyı kullanarak muhteşem bir sorumluluk projesi ortaya koymuştur.dünyaya örnek olacak bu proje ile çocuklarımızın evden eğitimine online olarak devam edilecektir. Her seviyeden her konunun detaylıca anlatıldı mükemmel bir sunum olan matematik Türkçe hayat bilgisi gibi birçok dersin içeriğini kaydetme seçeneği ile kaydederek ilerleyen zamanlarda izleyebilirsiniz. En güncel haberleri ilk siz öğrenmek ve en yeni Eba teknolojik gelişmelerini takip etmek için indiriyorum net internet sitesini takip edin ve ilgili makaleleri dikkatlice lütfen okuyun. Merak ettiğiniz teknik tüm detayları yorumlar kısmına yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sevgili çocuklarım adı yeni öğrenme sistemi olan uzaktan eğitim Eba sisteminde başarılar diliyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-03-2020, 09:53
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
Milli Egitim Bakanligi EBA Okul Oncesi Eglenceli Boyama Kitap Uygulamasi indir
Resmi Bakanlik Onayli Okul Oncesi Boyama Kitabi Uygulamasi indir
Sevgili arkadaşlar sizlere Android oyun ve uygulama dünyasının en popüler çocuk oyunları arasında yer alan milli eğitim bakanlığı tarafından özenle hazırlanmış en güzel çocuk boyama uygulaması Eba boyama kitabı ücretsiz hemen indir. Tatil günlerimiz de çocuklarımızı ev ortamında etkinlikler ve mükemmel içerikleriyle internetin en güzel boyama kitabı Eba ücretsiz hemen indir. En güzel etkinlikleri ve popüler içerikleri ile internetin 1 numaralı etkinliği seçilen yetişkinler için de boyama etkinliklerinin bulunduğu popüler içerik Eba hemen indir. Birçok içerikleri HD kalite görüntü formatında bulunan resimleriyle çocuklarımızın tatil günlerinde eğlenceli zaman geçirecekleri mükemmel bir uygulamadır. İçerisinde bulunan kategoriler ile hayvan resimleri araç resimleri at resimleri doğa resimleri gibi birçok seçeneği bünyesinde barındıran Eba boyama kitabı ücretsiz cep APK hemen indir. 3-7 yaş grubu etkinlikleriyle çocuklarımızın cep telefonu kullanımını en aza indirmek veya sağlıklı bir şekilde kullanımlarını sağlamak maksadıyla resmi makamlar tarafından hazırlanmış olan bu güzel uygulama ücretsiz hemen indir. En güzel Eba boyama kitabı uygulaması ile çocuklarımızın cep telefonlarında oyun oynamasına ve video izlemesi ne engel olabiliriz. Böylelikle oyun ve video içresinde bulunan zararlı içerikleri masum çocuklarımızın öğrenmesine engel olmuş oluruz. Bu mükemmel boyama kitabıyla çocuklarımızın zihinsel ve ruhsal gelişimini üst seviyelere çıkartabilir bilgi ve birikimlerini resmi makamlarca hazırlanmış bu güzel uygulama ile kendi yaş grubuna uygun şekilde öğretebiliriz. Hayvan resimleri ile inek at koyun köpek kedi gibi birçok hayvanı kendi görsel hislerine göre tasarlayarak Kendi öz güvenini geliştirebilir ve sağlıklı bir yaşam sürebilirsiniz.Renkleri tanımada hayvanların şekillerini öğrenmede birçok avantajı barındıran bu güzel uygulamayla çocuklarımızın en güzel çağlarında güvenli oyunları ve uygulamaları ücretsiz sizlere sunuyoruz. yapılan güncellemeler ile sizlere sunan ve birçok oyun ve uygulama hakkında detaylı bilgiler sunan indiriyorum net internet sitesi ailesi olarak zor zamanlarınızda evde sıkıldığınız bölümlerde çocuklarınızın hem büyük yardımcısı haline gelecek olan bu güzel uygulama bu oyunları takip edip sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-03-2020, 10:41
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
Milli Egitim Bakanligi Online Evden Egitim Uygulamasi EBA 2020 indir
Resmi Egitim Uygulamasi EBA Mobil 2020 Apk indir
Sevgili arkadaşlar sizlere Android uygulama dünyasının en popüler ve en güncel ders uygulaması olan milli eğitim bakanlığı tarafından tasarlanmış ülkemizi etkisi altına almış olan Corona virüs okul tatili sırasında online eğitimi vermek amacıyla oluşturulan milli eğitim bakanlığı eğitim bilişim ağı uygulaması Eba 2020 güncellemesi ücretsiz hemen indir. Değerli veliler sevgili çocuklar dersleriniz den geri kalmamanız ve kaliteli bir eğitim almak için milli eğitim bakanlığı öğretmenleri tarafından bütün sınıflara özel olarak hazırlanmış videolar testler sorular ve öğrencilerimizin dert konularını titizlikle anlatan en güzel videoları sizler için uygulama ile ev ortamında sunuyoruz. Yepyeni bir sistem ile öğrencilerimizi virüs salgınından korumak maksadıyla online eğitim sistemine başlatıyoruz. Bu sistem ile öğrencilerimiz ev ortamında güvenli bir şekilde derslerini takip edebilir istedikleri derslerden testler çözebilir okuma alışkanlıklarını geliştirmek maksadıyla kitaplar okuyabilir eğlenceli zamanlar geçirmek için pedagog onaylı oyunları güvenli şekilde oynayabilirsiniz.milli eğitim bakanlığı tarafından hazırlanan teknik altyapısı titizlikle oluşturulan büyük bir çaba ve profesyonel çalışmanın ürünü olan eğitim bilişim ağı EBA 2020 güncel uygulama hemen indir. Sevgili anne babalar çocuklarınızın okul derslerindeki başarılarını arttırmak ve cep telefonlarını tabletlerine mükemmel bir ders çalışma aracına dönüştürmek istiyorsanız Eba uygulamasını hemen indir. Eba ile ilgili merak ettiğiniz tüm detayları uygulama içerisinde bulunan yardım sekmelerinden öğrenebilir öğrencilerimiz öğretmenleri ile iletişime geçip öğretmenlerinden bu konular hakkında detaylı bilgiler alabilirler. Bu güzel uygulama ile Türkçe matematik hayat bilgisi fen bilgisi gibi birçok ilköğretim konularının mükemmel HD görsel kalite ile hazırlanmış birçok videosunu konu bazında izleyebilirsiniz. Konuları takip ederek video sonunda konu ile ilgili derslerin izin testlerini çözebilir ve deneme yapabilirsiniz. Merak ettiğiniz konuları ve anlamadığınız noktaları videoyu durdurarak tekrar izleyebilir ve bu konudaki anlamadığın noktaları pekiştirerek öğrenebilirsin. En yeni ve en güzel eğitim sistemi Eba günlük ders çalışma zamanlarımızda kullanabileceğimiz en güzel yardımcımız olacaktır. Bu güzel uygulamayı en güzel şekilde kullanmak ve en sağlıklı şekilde derslerimizi ve bilgilerimizi öğrenmek dileğiyle bütün öğrencilerimize güzel çalışmalar diliyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-03-2020, 09:52
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
En Guzel Cocuk Dini Hikayeler Uygulamasi indir
Diyanet İşleri Baskanligi resmi Uygulamasi Dini Hikayeler indir
Sevgili arkadaşlar sizlere Android oyun ve uygulama dünyasının yeni trend uygulaması seçilen resmi dini hikayeler uygulaması çocuklarınızın boş zamanlarında evde vakit geçirmelerini sağlayan ve mükemmel bir dini bilgi seviyesi sunan en güzel dini hikayeler uygulaması cep APK hemen indir.bu mükemmel uygulama ile sizlerde cep telefonlarınızdan tabletleri neden bilgisayarınızdan kitap okumanın keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Çocuklarınızın cep telefonlarında oyun oynayarak vakitlerini verimsiz olarak geçirmesini engellemek istiyorsanız tatil dönemlerinde çocuklarınız ile mükemmel bir sosyal aktivite oluşturmak dini hikayeler uygulaması ile çok kolay. Ülkemiz genelinde okulların tatil edilmesi ile evde kalan çocuklarımıza okuma alışkanlıklarını kazandırmak ve güncel yeni bilgiler öğretmek için en güzel dini hikayeler uygulaması ile mükemmel bir cep telefon uygulaması sizlere ücretsiz sunuyoruz. İçerdiği müthiş dini bilgiler ve hikayeler ile cep telefonlarınızdan öğrenmenin keyfini online eğitim alarak popüler uygulamayı hemen indir.Cep telefonlarınızdan HD görüntü kalitesinde resimler ile mükemmel pedagog onaylı dini hikayeleri ücretsiz hemen indir. İslam dini ile alakalı tüm bilmeniz gereken ve çocuklarımıza öğretmemiz gereken güzel bilgileri cep telefonlarınızdan en hızlı şekilde öğrenmek ve öğretmek için hemen dini hikayeler uygulaması ücretsiz indir.popüler birçok içeriğin ücretsiz olarak sunulduğu hızlı ve kolay erişim sağlayan ve uygulama boyutu itibariyle çok düşük bir megabayta sahip olan dini hikayeler kitap uygulaması 2020 ücretsiz APK hemen indir. Full HD stereo görüntü kalitesi ile yepyeni teması sürekli güncellenen arayüzü ile teknolojik gelişmelerin takip edildiği mükemmel dini hikayeler uygulaması hemen indir. Uygulama güncellemeleri ile okuduğunuz hikayeyi kaydetme seçeneği hikayenin sayfasını hatırla seçeneği ve kitaplık seçenekleri ile cep telefonlarınızdan en güzel uygulama dini hikayeler uygulaması ücretsiz hemen indir.çocuklarımıza tatil döneminde öğretebileceğimiz en güzel ve en dikkat çekici uygulamalardan bir tanesi olan ve kitap okuma alışkanlıklarını üst seviyelere çıkartacak cep telefonlarını birer bilgi makinesi haline dönüştüren mükemmel uygulama dini hikayeler ücretsiz hemen indir.
Devamı
  • Yorumlar: 0