» »
İNDİRİYORUM.NET
Popüler Konular
Oyunlar
Uygulamalar
Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 3-02-2019, 10:28
Gönderen: Admin61
En Guzel Tansiyon olcumu Kalp Hızı Tansiyon Monitörü Full Apk indir
En Populer Saglık Uygulamasi Kalp Hızı Olcumu Full Apk indir
Değerli Android kullanıcıları sizlere yepyeni uygulamamız popüler sağlık ve spor uygulaması kalp hızı ölçümü Android APK sını güncel versiyonu ile sunuyoruz. Mükemmel sağlık uygulaması ile sütlerden artık cep telefonunuzdan kalbinizin atım hızını dakika ne kadar olduğunu ölçmek istiyorsanız hemen kalp hızı ölçümü full apk indir. Yepyeni güncel özellikleri ile sizlere sunulan bu mükemmel uygulama tamamen ücretsiz olarak indiriyorum net farkıyla sizlere sunulmuştur. Uygulama içerisinde sizler de sahip olduğunuz kalp hızını bir tek tık ile kolay şekilde öğrenebilirsiniz. Uygulamanın özellikleri içersinde geçmişte ölçmüş olduğunuz kalp kızlarınızı kayıt altına alarak sizlere yaptığınız ölçümlerin karşılaştırma olanağı sunar. Analiz etme özelliği ile kayıtları güncel olarak analiz ederek takibini sizlere güncel antivirüs programları tarafından taranmış olan bu mükemmel uygulama tamamen ücretsiz olarakgüncel antivirüs programları tarafından taranmış olan bu mükemmel uygulama tamamen ücretsiz olarak siz değerli Android kullanıcılarına sunulmuştur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-02-2019, 10:27
Gönderen: Admin61
En Guzel Adım Sayar Uygulaması Hemen indir
En Cok indirilen Saglık Uygulaması Adım Sayar Hemen Full indir
Android dünyasının en popüler adımsayar uygulamaları arasında yer alan bu muhteşem bu uygulama ile sizlerle artık gün içerisinde ne kadar yol kat ettiğinizi ne kadar kalori harcadığınıza çok kolay bir şekilde güvenli olarak öğrenebilirsiniz. En son teknoloji telefonların altyapısında kullandığı bu mükemmel uygulama siz indiriyorum net ziyaretçilerine ücretsiz olarak sunulmuştur. Bu muhteşem uygulama ile sizlere de gün içerisinde yoğun tempo nasıl takip edebilir. Kaç kalori harcadığınızi anlık olarak öğrenebilirsiniz.en popüler sağlık ve spor uygulamaları arasında yer alan adımsayar uygulaması kolay menü seçeneğiyle uygulama içersinde hızlı ve güvenilir adım bilgilerinizi kalori hesaplama larınızı öğrenebilirsiniz.ev hanımları gün içerisinde ne kadar çok hareketli olduğunuzu öğrenmek istiyor musunuz.yepyeni ve en popüler adımsayar uygulaması ile artık merak ettiğiniz bilgilere ulaşmak çok kolay.güncel antivirüs programları tarafından da aramıyorum bu uygulama siz değerli Android kullanıcılarına tamamen ücretsiz olarak sunulmuştur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-02-2019, 10:26
Gönderen: Admin61
En Guzel Cep Telefonu Anlık Kalp Hızı Olcumu Full Apk indir
En Populer Saglık Uygulaması Anlık Tansiyon Olcumu Full Apk indir
Değerli Android kullanıcıları Android uygulama dünyasının en popüler uygulamaları arasında yer alan anlık kalp hızı ölçüm monitörü yenilenen güncel özellikleri ile siz değerli Android kullanıcılarının beğenisine sunulmuştur.uygulamanın özellikleri arasında kalbinizin atım hızını anlık olarak sizlere sunar. Kaybettiği geçmiş ölçümlerini sizlere analiz ederek detaylı bir şekilde takvimsel olarak hızlı ve doğru olarak sunar. Sağlık dünyasında en çok kullanılan cep telefonu uygulaması arasında yer alan bu popüler uygulama birçok cep telefonunun kullandığı sağlık aplikasyonlarını altyapısını oluşturmaktadır. En mükemmel uygulamayı sizlerle ücretsiz olarak indiriyorum net farkıyla hemen indir.güncel antivirüs programları tarafından taranmış olan bu mükemmel uygulama güvenli şekilde hemen kalp hızı ölçüm monitörü full apk indir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-04-2018, 13:33
Gönderen: Admin61
Saglik Bakanligi Resmi Uygulamasi E-Nabiz Full Apk indir
Saglik Bakanligi Nabiz Takip Uygulamasi Son Surum indir
Popüler sağlık uygulamaları arasında muhteşem özelliklere sahip olan Sağlık Bakanlığı e nabız uygulaması yepyeni ve en güzel özellikleri ile siz değerli Android kullanıcılarına sunulmuştur. Uygulama ile Sizlerde nabız problemlerinizi cep telefonunuza kaydederek istatiki değerler elde edebilirsiniz. Sağlık Bakanlığı'nın resmi uygulaması olan e-nabız full Apk indir. Sahip olduğu kolay menü seçenekleri ile muhteşem bir Kullanıma sahip olan e nabız uygulaması siz değerli Android kullanıcılarına en güzel yardımcısıdır. Uygulama içerisine yapılan düzenlemeler ile Sizler de hata ve problem kodu yaşamadan uygulamayı rahatlıkla kullanabilirsiniz. ölçtüğünüz zabız değerleri günlük haftalık aylık olarak takip eden uygulama sizlerin ve sevdiklerinizin en güzel yardımcısı olacaktır. Uygulama siz değerli Android kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulmuştur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-03-2018, 23:00
Gönderen: Admin61
En Guzel Saglik Uygulamasi Clue Adet Takvimi Full Apk indir
Yeni Ozellikleri ile En Populer Saglik Uygulamasi Clue Adet Takvimi Son Surum indir
Popüler Android uygulaması Clue yepyeni özellikleri ile sizlerin beğenisine sunulmuştur. Uygulama ile bayanların takip ettiği özel günlerini ayıt altına aldıkları İçerisinde bulunduğu özelliklerle hayatlarını kolaylaştıran süper yenilikler eklenmiştir. Bu süper sağlık uygulaması ile Sizlerde özel günlerinizi güncel olarak takip edebilirsiniz. Sağlığınız için en önemli olan bu muhteşem uygulamayı ücretsiz olarak hemen indir. Uygulama sahip olduğu yepyeni HD ve canlı grafikleri ile 720p ve 1080p kalitede görüntü performansına siz değerli Android kullanıcılara Sunar. Basit yeni seçenekleri ile uygulama sizlerle Android kullanıcılarının kolaylıkla işlemlerini gerçekleştirecek muhteşem özelliklere sahip süper bir sağlık uygulamasıdır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-03-2018, 11:24
Gönderen: Admin61
Populer Saglık Uygulamasi Kan Sekeri Testi Full Apk indir
Super Android Saglık Cihazı Kan Şekeri Ölçme Cihazi Yeni Apk indir
Teknolojinin hızla geliştiği internet dünyasında Artık sağlıkla ilgili uygulamalar yaşamımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Sizlere teknolojinin haklarından yararlanmak istiyorsanız hemen internet sitemizin sağlık konuları başlığındaki uygulamaları inceleyin. Sizlere sunduğumuz bu uygulama ile Artık kan şekerinizi Cep telefonunuz ile kolaylıkla ölçebilir. Uygulama sizlere sunduğu bu özelliği yaklaşık değerleri olarak sunmaktadır. Uygulamanın sunduğu değerler tıbbi rapor değeri taşımaktadır. Uygulamanın kullanımı basit kolay menü seçenekleriyle siz değerli kullanıcılarımızın kolaylıkla kullanabileceği özelliktedir. Sizlerde bu muhteşem uygulamayı kullanmak istiyorsanız hemen kan şekeri ölçme full Apk indir. Uygulama indiriyorum net misafirlerine ücretsiz olarak sunulmuştur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-03-2018, 11:17
Gönderen: Admin61
Cep Telefonu Tansiyon Olcumu Uygulamasi Tansiyon Olcum aleti Full Apk indir
Mobil Tansiyon Ölçüm Aleti Yepyeni Tansiyon Olcum aleti Son Surum indir
Teknolojinin son harikası tansiyon ölçme aleti en yeni özellikleriyle ve full sürümü ile sizlerin beğenisine sunulmuştur. Uygulama ile Sizlerde tansiyonunuzu kolaylık ve ölçebilirsiniz. Uygulamanın verdigi değerler Yaşınız ve kilonuz uygun olarak yakın değerlerdir. Android dünyasının en güzel uygulamalarından olan tansiyon ölçme aleti full apk hemen indir. Uygulamanın sahip olduğu muhteşem özellikleri sizlerle kolaylıkla yaşayın. Uygulamanın kolay menü seçenekleri sayesinde kullanımı çok basittir. Sade arayüzü ile hiçbir şekilde donma veya hata problemi sizlere yaşatmaz. İndiriyorum net farkı ile bu uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 1-03-2018, 20:01
Gönderen: Admin61
En Dogru Muayene Ucreti Hesaplama Uygulamasi SGK Sorgulama indir
Hastanede Fiyat Sürprizi Yaşamamak için Hastaneye Gitmeden Muayene Ücretinizi Doğru Hesaplamak SGK Sorgulama indir
Sevgili Android kullanıcıları hastanelerdeki ücret karmaşasından kurtulun. Uygulamamız ile hastanede muayene ücretlerini doğru hesaplayın. Özel hastanelerin uyguladığı yüksek muayene ücretleri uygulama üzerinden kontrol edin. Sizlerde hastane fark ücretlerini daha az ödeyin. Uygulama ile hastanelerde uygulanan muayene ücretlerini güncel ve doğru fiyatları öğrenebilirsiniz. Hemen SGK sorgulama uygulaması indir fazla fiyat ödeme. Uygulamamız içerisinde bulunan menüler ile Sizlerde hangi Muayene ücretinin ne kadar olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece rahatsızlık duyduğunuz bölümü seçerek sorgula seçeneğine tıklayın. Otomatik olarak size ödemeniz gereken fiyatı çıkartır. Uygulamamız içerisinde verilen bilgiler tamamen doğru ve günceldir. Uygulamanın arayüzü sade ve basit kullanım şeklinde tasarlanıp siz değerli Misafirlerimiz kolay menü seçenekleriyle uygulamayı kolaylıkla kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece SGK sorgulama indir. Hastane ücreti hesaplama indir. 2018 güncel muayene fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız hemen SGK muayene ücreti sorgulama APK indir. Ne kadar muayene ücreti ödeyeceğinizi öğrenmek uygulamamız ile artık çok kolay. Seçenekleri kolaylıkla doğru şekilde doldurun toplam ödeme miktarını çıkarttın. Uygulama tamamen ücretsiz şekilde sizlere sunulmuştur.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 11-02-2018, 08:48
Gönderen: Admin61
Saglıklı Yasam Spor Ev Egzersizleri apk indir
Evinizde Spor Yapın Ev Egzersizleri Apk indir
İnsanların sağlıksiz beslenmelerinden kaynaklı olarak aldıkları fazla kilolardan kurtulmanın yolu Artık yeni uygulamamızda çok kolay. Sizlerde spor salonlarına çok yüksek paralar odemeden Kendi evinizde sağlıkli sporları yaparak sağlıklı bir vücuda kavuşabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey sadece ev egzersizleri uygulamamızı indir. Sizlerde spor aleti kullanmadan kendi vücut ağırlığınız ile sağlıklı bir vücuda kavuşabilirsiniz. Sizde uygulamalar indirerek görsel olarak yapacağınız spor hareketlerini uygulamamızdan takip edebilirsiniz. Karın bölgesindeki fazla yağlarınızdan kurtulmak istiyorsanız karın kası çalıştırma teknikleri ile çalışarak kısa zaman içerisinde etkili çalışma teknikleri kullanarak sonuca ulaşabilirsiniz. Sizlerde zamanımızın veya spor salonuna gitme imkanınız ın olmadığı durumlarda uygulamamızı indirerek evinizde işyerinizde spor yapmaya müsait her alanda uygulamamızdan faydalanarak sağlıklı bir vücuda kavuşabilirsiniz uygulamamız tamamen ücretsiz olup güvenli şekilde indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-02-2018, 20:57
Gönderen: Admin61
Android Egzersiz ve Beslenme Kocunuz Fat Secret indir
Günlük Kalori Kaydı Yaparak Kilo Vermek Artık Fat Secret ile Çok Eğlenceli indir
Güncel Fat Secret uygulaması siz değerli misafirlerimizi bekliyoruz. Uygulamamiz fazla kilo problemi yaşayan kullanıcılarımız için faydalı ve sağlıklı şekilde kilo vermemize yardımcı olan kullanışlı bir uygulamadır. Uygulamamızın özellikleri Son güncelleme ile siz değerli kullanıcılarımıza büyüleyici şekilde kilo vermenizi sağlar. Uygulamamizin içerisinde mevcut bulunan özellikler günlük alınan yemeklerden kalori takibi. Zayıflamak için gereken bölgesel egzersiz hareketler. Karın bölgesini çalıştırmak için mekik hareketleri. Arka bacak Bölgesi'nin çalıştırmak için squat hareketleri kol kaslarının güçlendirilmesi için şınav hareketleri uygulamamızın içerisinde görsel olarak mevcuttur. Yapılan hareketlerin sağlığımız açısından bize zarar vermemesi için görsel olarak takip edip kas yırtılmalarına sebep vermeyecek şekilde egzersizlerimizi yapabiliriz. Uygulamanın içerisinde sağlıklı beslenme ve vücudumuz için yararlı mineraller vitaminler proteinler barındıran besinlerin ayrıntılı listeleri bulunmaktadır. Uygulamanın siz değerli kullanıcılarımız için antivirüs taraması yapılmış olup güvenli şekilde indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0