» »
İNDİRİYORUM.NET
Popüler Konular
Oyunlar
Uygulamalar
Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 10-02-2020, 20:56
Gönderen: Admin61
Anlik Kalp Atisi Olcum Uygulamasi indir
Populer Kalp Atim Hizi Ölçme Uygulamasi indir
Android uygulama dünyasının yeni trend uygulamalarından bir tanesi olan en yeni güncel sağlık uygulaması kalp atım hızı ölçme uygulaması ücretsiz 2020 güncel versiyon hemen indir.cep telefonlarınızdan kolaylıkla kalbinizin ne kadar hızlı attığını ölçmek mi tansiyonunuzun ne kadar olduğunu kolay şekilde öğrenmek için hemen cep telefonda tansiyon ölçme uygulaması hile APK indir. Mükemmel uygulama ile sizlerle sağlık alanında çığır açan yeni uygulama teknolojisi ile kalp atım ölçme uygulaması hemen indir.Türkiye'nin en çok beğenilen ve indirilen sağlık uygulamaları arasında yer alan ve birçok kullanıcı tarafından oldukça beğenilen yeni nesil sağlık uygulaması kalp hızı ölçme uygulama full apk indir. Yapılan bu uygulamayla artık tansiyon ölçmek Bir tık kadar çok kolay.HD tasarım ve mükemmel seçenekleri ile yenilenen süper arayüzü her yaştan kullanıcının oldukça kolay şekilde kullanacağım yepyeni tansiyon ölçme uygulaması full apk indir. Türkiye'de yaşlıların en çok tercih ettiği ve en çok merak ettiği sağlık uygulaması ücretsiz olarak sizlere sunulmuştur.önemli bir uyarı olarak sizlere cep telefonunuzdan ölçtüğünüz tansiyon ve nabız ölçümlerini profesyonel sağlık ekipleri tarafından profesyonel sağlık kuruluşları tarafından yapılan ölçümler ile karıştırılmamalıdır. Yaptığımız ölçümlerde cep telefonundan yapacağınız için hata payı yüksek olmaktadır. Sağlık şakaya gelmeyen 1 önemli olay olduğu için yaşadığınız sağlık problemlerinizi Kendi başınıza değil profesyonel destek alarak çözmeniz en doğru karar olacaktır. Uygulamayı sadece kendinize kılavuz olarak değerlendirebilirsiniz. Sağlık problemi yaşadığınız tansiyonla ilgili şikayetlerinizi profesyonel sağlık kuruluşlarından profesyonel ekipler tarafından yapılacak ölçümler ve değerlendirmeler ile ilgili müdahaleye yapabilirsiniz. Uygulamanın verilerine dayanarak ilaç kullanımı ve farklı sağlık çözümleri gerçekleştirmeniz önerilmemektedir. Yapılan bu ölçümler cep telefonlarınızdan kontrol edildi size ne kadar doğru ölçüm yaptığı tahmini verebilir. Ölçülerinizi telefon ile gerçekleştirerek yaptığınız zaman telefonunuzun temas alanı hava şartları uygulamayı kullanabilme becerinize bağlı olarak ölçüleriniz farklı sonuçlar ortaya koyabilir. Bu parametrelerden dolayı yapacağınız ölçümlerin doğru sonuçlar çıkarmayacağını bilerek cep telefonu uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulama ile merak ettiğiniz tüm detayları şikayet önerilerimizi makalenin alt kısmında bulunan yorum a seçeneği ile bizimle paylaşabilirsiniz. İndiriyorum net internet sitesini takipte kalarak Android uygulama platformlarında yer alan tüm güncellemelerden ilk siz haberdar olabilirsiniz. Android oyunlar ile ilgili en yeni bilgileri piyasaya çıkacak olan mükemmel oyunları Android cep telefonlarınızda ilk siz oynamak için indiriyorum net internet sitesini sürekli takip edebilirsiniz. İnternetin yeni fenomen internet sitesi ve Android oyun makaleleri ile sizlere yararlı bilgiler sunan popüler internet sitesi indiriyorum net hemen indir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-02-2020, 17:25
Gönderen: Admin61
Populer Kan Basinci Seker Olcum Uygulamasi indir
Android Seker Olcum Uygulamasi indir
internet dünyasının popüler uygulamalarından bir tanesi olan en yeni sağlık uygulaması doğru tespit ve ölçümü ile ön plana çıkan popüler kan basıncı ölçme uygulaması ücretsiz cep APK hemen indir.2020 yılının en çok beğenilen ve indirilen uygulamalar arasında yer alan popüler sağlık uygulamaları içinde 1. Sırada yer alan en güzel kan basıncı ölçüm uygulaması APK indir. Sade menü seçenekleri ve görsel içerikleriyle kullanıcılar tarafından büyük bir keyifle kullanılan kan basıncı ölçme uygulaması pro versiyon hemen indir. Teknolojinin gelişmesi ile artık cep telefonlarınızdan oldukça popüler bir çok sağlık işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Teknolojinin verdiği imkanlar doğrultusunda kalp atım hızınızı kan basıncınızı şeker seviyenize kolaylıkla açabileceğiniz mükemmel uygulama ile sizlere yepyeni bir Android uygulamasını sunuyoruz. Cep telefonlarınızdan hızlı şekilde kalbinizin dakikada ne kadar adım gerçekleştirdiğini tansiyonunuzu otomatik olarak sizlere veren ve bu konuda geçmiş ölçümler ile ilgili detaylı bir inceleme yapıp analiz olarak sizlere sunan en güzel kan basıncı ölçüm uygulaması cep APK hemen indir. Analiz etme özelliği sayesinde size ait kan basıncı bilgilerini uygulama içerisinde gizlilik kuralları uygulanarak saklanmaktadır. Günün belirli aralıkları ile yapacağınız ölçümlerde size ait aylık haftalık günlük saatlik periyotlar ile kan basıncı bilgilerinizi mükemmel bir tablo şeklinde sunar.kan basıncı bilgileriniz ile yapacağınız internet araştırmasını size ön bilgi olarak sunan kan basıncını ile ilgili merak ettiğiniz tüm detayları internetten detaylı şekilde yönlendirme yapan mükemmel kan basıncı öğrenme uygulaması hemen indir. Sizlere uyarı niteliğinde bir kaç bilgi sunmak istiyoruz. Profesyonel çalışma sonucunda yapılan mükemmel uygulama ile sizlere bilgilerinizi sunmaktadır. Elektronik cihaz olması itibarıyla sonuçların her telefona göre değişiklik gösterme olasılığı bulunmaktadır. Sizler için ön bilgi niteliğinde olması gereken bu ölçüm uygulamasının kesin bir sonucunun olmadığını anlatmak istiyoruz. İnsan sağlığı hiçbir konuda tereddüde yer bırakmayacak şekilde değerlendirilmelidir bu yüzden doğru kan basıncı bilgilerinize sahip olmak istiyorsanız profesyonel sağlık kuruluşlarından yardım alabilirsiniz. Bu hatırlatmayı sizin sağlığınızı düşünerek yapmayı bir borç biliyoruz. Uygulama içerisinde sizlere sorulan HD kalite içerikler mükemmel bir uygulama performansı sunar.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-12-2019, 20:01
Gönderen: Admin61
Yeni Populer Saglik Uygulamasi Fitness RPG Hemen indir
Son Nesil Saglik Uygulamasi Fitness RPG Apk indir
Android oyun dünyasının en çok beğenilen sağlık uygulaması seçilen ve en çok indirilen sağlık uygulamalar arasında yer alan mükemmel fitness uygulaması rpg fitness hemen indir. Full versiyon ile ücretsiz olarak sunulan içerdeyim müthiş animasyon karakterleri ile sizlere sporu eğlenceli şekilde yaptıran mükemmel sağlık uygulaması pro versiyon hemen indir. Cep telefonlarınızdan sağlıklı yaşamın sırlarını ve müthiş fitness performanslarını takip etmek ve uygulamak istiyorsanız HD arayüzü ve hızlı oyun uygulama performansıyla fintess APK uygulaması hemen indir
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-03-2019, 22:21
Gönderen: Admin61
Mikrobiyoloji Bilgi Uygulamasi Apk indir
Populer Saglik Uygulamasi Mikrobiyoloji Cep Apk indir
Sevgili arkadaşlar sizlere sağlık uygulamaları arasında en popüler uygulama olan mikrobiyolojik konular hakkında sizlere detaylı bilgiler sunan vücudumuz için yararlı mikropların detaylı bilgilerini ve en iyi mikroplardan korunma çözüm yollarını sizlere sunan en güzel sağlık uygulaması cep APK hemen indir. Android uygulama dünya senin popüler mikrobiyoloji tanıtım uygulaması mikroplar hakkında en güzel bilgiyi sizlere sunar.vücudumuza zarar veren mikroplardan korunma yollarına detaylı şekilde anlatan en etkili pratik çözüm yollarını sizlere sunan mikropların vücudumuza verdiği zararları en aza indirmeye yarayan tedavi süreçlerine ve tedavileri anlatan güzel sağlık uygulaması mikrobiyoloji full indir. Kolay menü seçenekleri ile yapmanız gereken bütün işlemleri detaylı şekilde sizlere sunan ve kolay menü seçenekleri ile hızlı ve etkili olarak sizlere tedavi ve mikroplardan korunma hakkında çözümler sunan yepyeni mikrobiyoloji test uygulaması cep APK hemen indir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-03-2019, 22:20
Gönderen: Admin61
ECG Okuma Uygulamasi Cep Apk indir
Populer ECG Okuma Uygulamasi Full Apk indir
Sevgili arkadaşlar sizlere yepyeni sağlık uygulamamızın en güncel tanıtımının nasıl kullanıldığını hızlı ve doğru şekilde sizlere sunacağız.sağlıklı yaşamın en önemli koşullarından bir tanesi olan sağlıklı bir kalbimizin olmasını istiyorsak sağlıklı beslenmeli ve düzenli spor yapmamız gerekmektedir. Cep telefonlarınızdan kalbimizin ritmini ölçen test ECG ölçüm test uygulaması en güncel versiyonu ile siz değerli Android kullanıcılarının beğenisine sunulmuştur. Kalbimiz ilgili merak ettiğiniz bütün sorularının cevabını hızlı ve güvenli şekilde sizlere sunan en doğru bilgileri en doğru şekilde yorumlayarak siz değerli Android kullanıcılarına tatmin edici bilgiler sunan en güzel kalp ölçme test uygulaması full apk hemen indir.Kalbimizi korumak için sağlıklı beslenmeli düzenli spor yapmalı ve stresten uzak rahat bir yaşam sürmeliyiz.Android uygulama dünyasının en güzel kalp bilgi uygulaması olan sonuçlarınızı titizlikle değerlendiren ve sizlere olması gereken aralıkları detaylı şekilde anlatan riskli grupları özellikle gösteren yepyeni sağlık test uygulaması full apk indir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-03-2019, 22:13
Gönderen: Admin61
istanbul Nobetci Eczane Bul Apk indir
2019 En Guncel Eczane Listesi Uygulamasi indir
Android uygulama dünyasının en güzel sağlık uygulaması olan nöbetçi eczane nerede uygulaması en güncel 2019 nöbetçi eczane listeleri ile siz değerli Android misafirlerinin beğenisine sunulmuştur.cep telefonlarınızdan en hızlı ve kolay şekilde nöbetçi eczanenin nerede olduğunu öğrenmek ve yol tarifini hızlı şekilde oluşturmak istiyorsanız hemen nöbetçi eczane nerede uygulaması indir. Cep telefonlarınızdan kolay şekilde günlük nöbetçi eczanelerin nerede olduğunu hafta sonu nöbetçi eczaneleri nin hangi saatler arasında açık olduğunu en hızlı ve doğru şekilde hemen öğren.popüler nöbetçi eczane uygulaması artık cep telefonlarınızdan sizlere de kolay şekilde öğrenin. Kolay menü seçenekleri ve sade arayüzü ile mükemmel uygulama olan nöbetçi eczane nerede hemen indir.Android uygulama dünyasının en hızlı nöbetçi eczane tespit etme ve doğru şekilde yol tarifi oluşturma uygulaması hemen indir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-03-2019, 21:03
Gönderen: Admin61
Renk Koru Test Uygulamasi indir
Populer Saglik Uygulamasi Renk Koru Test Apk indir
Sağlık test uygulamaları arasında en popüler uygulama olan en son güncel versiyonu ile 2019 sürümünü ücretsiz olarak renk körü test uygulamasını cep APK hemen indir.sağlıkla ilgili teknolojinin hızla geliştiği bu dönemde en değerli bilgileri doğru ve hızlı şekilde sizlere sunan kendi kişisel testlerimizi kolaylıkla yapabileceğimiz ve ön bilgi oluşturacak müthiş uygulama renk körü testi hemen indir.renk körlüğü ile ilgili bilgi sahibi olmak bu konu hakkında detaylı bilgisi olan uzmanların tecrübelerinden yararlanmak Android cep telefonlarınızdan hızlı kolay şekilde en etkili doğru renk körü testlerini uygulamak artık renk körü test uygulaması ile çok kolay. Cep telefonlarınızın sağlıkla ilgili en güzel uygulamaları indirmek ve kullanmak ve yeni çıkan uygulamalardan ilk olarak haberdar olmak istiyorsanız hemen renk körü uygulaması test full apk indir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-03-2019, 21:01
Gönderen: Admin61
3 Boyutlu Kalp Animasyonu indir
En Guzel 3 Boyutlu Kalp Animasyonu Hemen indir
Android sağlık uygulamaları arasında 1. sırada yer alan üç boyutlu kalp görsel animasyon uygulaması en güncel 2019 versiyonu ile siz değerli misafirlerimize sunulmuştur. Cep telefonlarınızdan kolaylıkla kalbimizin görevleri hakkında detaylı bilgiyi bölümlerini en güzel resimler ile detaylı şekilde incelemesini yapmanıza olanak sağlayan kalp üç boyutlu uygulaması ile ödevlerinizi en büyük yardımcınız olacaktır.en güzel kalp resimleri ve üç boyutlu en güzel video görselleri ile cep telefonlarınızın olmazsa olmaz uygulamalar arasında yer alan dönem ödevleri sorununuz da sizlere büyük yardımı dokunacak olan uygulamayı ücretsiz pro versiyonun hemen indir. Full HD kalite animasyon görselleri ile görüntü performansını üst seviyelerde sizlere sunan ve sahip olduğu kolay menü seçenekleri ile yapmanız gereken bütün işlemleri hızlı ve doğru şekilde sunar.uygulama ile sizlerde kalbimizle ilgili merak ettiğiniz bütün sorularınızın cevabını üç boyutlu görseller full HD kalite görüntüler ve daha birçok yeni özellikler ile üç boyutlu kalp animasyon uygulaması full apk indir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-03-2019, 20:59
Gönderen: Admin61
3 Boyutlu Beyin Animasyonu indir
En Populer Saglik Uygulamasi Beyin Animasyonu indir
Android uygulama dünyasının popüler uygulamaları arasında yer alan üç boyutlu beyin görselleri animasyonun full HD kalite görüntüsü ile değerli Android kullanıcılarının beğenisine sunulmuştur. cep telefonlarınızdan ücretsiz şekilde beynimizde ilgili merak ettiğiniz tüm detayları uzman ekipler tarafından oluşturulan üç boyutlu beyin animasyon uygulaması ile ücretsiz sizlere sunulmuştur.Android uygulama dünyasının en çok indirilen animasyon sağlık uygulaması arasında yer alan beynimizin bütün bölümlerini full HD görsel kaliteleri ile sunan cep telefonlarınızın en faydalı sağlık uygulaması kategorisinde bulunan üç boyutlu beyin görselleri uygulaması cep APK indir. Kolay mini seçenekleri sayesinde öğrenmek istediğiniz bilgiyi hızlı şekilde size sunan okulumuzda sınavlarımız hazırlanırken sağlık problemleri yaşadığınızda beynimizle ilgili yapısını hangi bölgenin görevi ne hangi bölgelerin vücudumuzda nereye komuta ettiği en doğru şekilde sizlere sunar.öğretmenlerimizin bizlere verdiği ödevler de kolaylıkla aradığımız bütün soruların cevabını bu uygulamamızda bulabiliriz. Dönem ödevlerimizi sunumunda kullanabileceğimiz animasyon üç boyutlu içerikleri ile dönem ödevlerimizi başarılı bir şekilde sunmamıza yardımcı olur.Android pro versiyonunu siz değerli indiriyorum net misafirlerine tamamen ücretsiz sunulmuştur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-03-2019, 20:59
Gönderen: Admin61
Populer isitme Testi Apk indir
En Guzel isitme Test Uygulmasi indir
Sevgili arkadaşlar sizlere bugün Android uygulama dünyasının en popüler sağlık uygulama arasında yer alan popüler işitme testi uygulaması hear testing pro versiyonuyla sizlere ücretsiz sunulmuştur. Android cep telefonlarınızdan işitme ile ilgili problemlerinizi en ince detayına kadar sizlere sunan ve kritik bilgiler veren en güzel işitme test uygulaması indir. Yenilenen versiyonu ile sizleri test sonucuna pdf ortamında doğru şekilde aktaran ve hangi ses aralığında hangi konumda hangi problemleri yaşadığınızı detaylı şekilde en ince detayına kadar sizlere sunan profesyonel ekip tarafından hazırlanmış doğru işitme test uygulaması full apk hemen indir.cep telefonlarında sağlıkla ilgili merak ettiğiniz her şeyleri kolaylıkla öğrenebilirsiniz teknolojinin hızla ilerlediği en güzel teknik bilgileri doğru ve hızlı şekilde sizlere sunan Android uygulamalar dünyasında işitme ile ilgili sıkıntılarımızı problemlerimizi profesyonel uzman ekibimiz tarafından hazırlanmış sağlık uygulaması işitme testi cep APK indir. Sizlerde kulağının ile ilgili sorunumuz olup olmadığını kolaylıkla öğrenebilir gideceğiniz sınavlardan önce test işlemini yaparak sağlık durumunuzu ilk siz test edip öğrenebilirsiniz. 2019 en güncel versiyonu ile sizlere sunulan işitme testi uygulaması full apk hemen indir.
Devamı
  • Yorumlar: 0