»
İNDİRİYORUM.NET
Popüler Konular
Oyunlar
Uygulamalar
Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 6-04-2020, 16:39
Gönderen: Admin61
En Hizli e devlet maske basvurusu nasil yapilir Hemen Tikla
Videolu Anlatim E devlet maske basvurusu nasil yapilir
Sevgili arkadaşlar sağlık bakanlığı tarafından başlatılan her eve ücretsiz maske kampanyasından sonra e PTT AVM alışveriş sisteminde yaşanan aksaklıklardan dolayı kısa bir süreliğine maske siparişleri durdurulmuştur. Kamuoyuna yansıyan bilgiler ışığında maske siparişlerinin PTT AVM üzerinden değil e-devlet üzerinden yapılacağı açıklanmıştır. Daha önce sipariş veren kullanıcıların maskelerinde herhangi bir problem yaşanmayacağı ancak yeni siparişlerin e devlet aracılığıyla yapılacağı söylenmiştir. Kamuoyunda büyük yankı uyandıran ve büyük bir talep oluşan ve PTT AVM sisteminin bu yoğun talebe cevap veremem isminden dolayı yetkililer tarafından böyle bir çözüm bulunmuştur. Vatandaşlarımızın maske siparişinde zorluk yaşamaması ve kolay şekilde maske siparişi verebilmek için ne yapmaları gerektiğini videolu anlatım şeklinde sizlere sipariş kanalları açıldığında sunacağız. Sizleri makalemizin içerisinde e-devlet link bölümü ile maske siparişinize hangi kanaldan vereceğinizi sizlere sunuyoruz. En hızlı ve en kolay maske sipariş için hemen tıkla. Coronavirüs tedbirleri kapsamında sokağı ilan edilen sıfır 20 yaş aralığı ve 65 yaş üstü vatandaşlarımızın sipariş etmeleri yapılamamaktadır.20 ile 65 yaş arasında bulunan her Türk vatandaşı e-devlet sistemi üzerinden hızlı ve kolay şekilde haftalık 5 adet maske siparişini yapabilirler. Ücretsiz maske siparişi hemen e-devlet internet sitesinin takip edin.en güncel teknoloji haberleri ve yeni nesil uygulama bilgilerini sizlere ilk olarak sunuyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-04-2020, 15:55
Gönderen: Admin61
Zoom Hesap Silme Videolu Anlatim Hemen Tikla
En Kolay Zoom Hesap Silme Hemen Tikla
Sevgili arkadaşlar sizlere Android uygulama dünyasının en yeni teknoloji haberleri hakkında detaylı bilgiler vermeye devam ediyoruz. Son günlerde oldukça popüler olarak kullanılan zoom interaktif uzaktan eğitim uygulaması aynen çok bir kararla kullanıcılar tarafından uygulamanın kapatılması gündeme gelmiştir. Kamuoyunda birçok iddaa ortaya atılmış olan ygulama hakkında çeşitli güvenlik açıkları olduğu ileri sürülmüştür.coronavirüs tehlikesine karşı birçok öğretmenimizin oldukça yoğun şekilde kullandığı bu uygulamanın bazı kullanıcıların izinsiz olarak hesabından para çekme işlemi gerçekleştirildiği yeni izinsiz olarak çeşitli güvenlik açıklarının bulunduğu iddia edilmektedir. Yine haber kaynaklarından yansıyan bilgilere göre milli eğitim bakanı Ziya Selçuk il milli eğitim müdürleri ile beraber bu konu hakkında acil bir toplantı yaptığı iddia edilmektedir. Yurtdışından gelen haberlere göre Amerika Birleşik devletleri'nde bu uygulamanın yasaklandığı yönünde iddialar da bulunmaktadır. Kamuoyuna yansıyan bu haberler ışığında kullanıcılar sık kullandıkları bu uygulamayı Cep telefonlarından ve bilgisayarlarından nasıl kadına vereceklerini araştırmış ve oldukça yoğun şekilde program silinmeye başlanmıştır.sizlere yardımcı olmak adına kısa bir şekilde son programını bilgisayar ve cep telefonlarınızdan nasıl hızlı ve kolay şekilde kaldırırsınız hemen tıkla.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-04-2020, 21:36
Gönderen: Admin61
En Hizli Ptt Ucretsiz Maske Siparisi Nasil Verilir Hemen Tikla
Saglik Bakanliği Ucretsiz Maske Siparisi Verme İslemi Nasil Yapılır
Türkiye Cumhuriyeti sağlık bakanlığı tarafından açıklanan maske dağıtım usulleri hakkında sizlere kısa bir sunum yapacağız. Yeni bir kararla sağlık bakanlığı tarafından tüm vatandaşların kullanımına e PTT AVM aracılığıyla ücretsiz olarak haftalık 5 adet maske dağıtımına onay verilmiştir.cep telefonlarınızdan a bilgisayarlarınızda kolay şekilde bulunduğunuz adresinize t.c. kimlik numaranız ile sipariş vererek ücretsiz maske talebinde bulunabilirsiniz.haftalık olarak 5 adet maske ile sınırlandırılmış olan bak ya dağıtımı her hafta devam edecektir. Ücretsiz olarak sunulan maske dağıtımı tüm halkımız tarafından hiçbir ücret talep edilmeden kullanımına açıktır.PTT AVM aracılığıyla satışı ve dağıtımı yapılacak olan maskelerin teknik özellikleri 3 katlı cerrahi maske olarak kullanıma sunulmuştur. Coronavirüs ile mücadele ettiğimiz kritik gönderdi maske kullanımı market pazar yeri ve kapalı alanlarda zorunlu hale gelmiştir. Tüm marketlerde ve Pazaryeri giriş çıkışlarında maske bulundurmak zorunlu hale gelmiş ve bu kurala uymayanlar hakkında yasal işlemlerin yapılacağı bildirilmiştir. Virüsten en etkili korumanın yolu kalabalık ortamlarda maske takmak ve süper taşıyıcı olduğu düşünülen insanların hastalıkları bulaştırmamak adına maskeleri takmaları zorunlu hale gelmiştir. 20 yaş altı genç kardeşlerimizin ve 65 yaş üstü vatandaşlarımızın sokağa çıkma yasağı bulunduğundan maskeleri sipariş verme hakkı bulunmamaktadır. Her hane halkına 5 adet sınırlama getirilmiş ve haftalık olarak siparişler alınmıştır. Adresinize ücretsiz olarak hiçbir kargo bedeli talep edilmeden sizlere ulaştırılacak olan bu maskeleri hemen almak için 5 adet ücretsiz maske sipariş linkini hemen tıkla. Zor dönemlerden geçtiğimiz bu günlerde virüste mücadele kapsamında elimizden gelen desteği ve mücadeleyi göstermek zorundayız. Herkese sağlıklı günler dilerim.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-03-2020, 10:49
Gönderen: Admin61
Samsunsg Note Grafik Tablete Donusturme Uygulamasi Virtual Tablet Ucretsiz indir
Virtual tablet PC free download Eklentisi Nasil İndirilir
Sevgili arkadaşlar sizlere Android uygulama dünyasının yepyeni trend uygulamalarından bir tanesi olan Samsung Galaxy note serisi cep telefonları grafik tablet cihazına dönüştürme uygulamasını ücretsiz olarak sunuyoruz. Tüm dünyayı saran coronavirüs tehdidine karşı her meslek grubundan çalışanlar Cep telefonlarından ve tablet bilgisayarlarından online olarak çalışmalarına devam etmeyi sürdürüyorlar.özellikle uzaktan eğitim sistemini geçirildiği dönem itibarıyla öğretmenlerimiz için hayati bir öneme sahip olan grafik tablet araştırmalarına başladık.yaptığımız kısa araştırmalar sonucunda ülkemiz genelinde her alanda olduğu gibi bu grafik tablet alanında da fırsatçılar iş başına geçmiş. Corona virüs salgınından önce uygun fiyatlı birçok tablet grafik tablet fiyatları iki katına çıkmış durumdadır. Durum böyle olunca birçok internet kullanıcısı yeni arayışların içine girmiş ve söz konusu bu uygulamayı keşfetmiştir. Bu uygulama ile Samsung Galaxy note serisi cep telefonlarının yani Samsung s pen kullanılan cep telefonlarına yükleyeceğiniz virtual tablet uygulamasıyla cep telefonunuzu grafik tablet moduna dönüştürebilirsiniz. Bu metodu kısaca sizlere nasıl uygulanacağını anlatan bir video da paylaşacağım. Paylaşmadan önce yapmanız gerekenler öncelik de virtual tablet uygulamasını indirmeniz ve bilgisayarınız iOS veya Windows alt yapısına bağlı olarak virtual tablet PC uygulamalarında indirmeniz gerekmektedir. İlgili linkleri sizinle makalenin içersinde paylaşıyorum.Samsung Galaxy note serisi haricindeki cep telefonlarında bu işlem uygulanmamaktadır bunun sebeplerinden bir tanesi s pen olmaması ve birçok telefonun bu uygulamayı desteklemesinden kaynaklanmaktadır.uygulamayı bilgisayarınıza ip vasıtasıyla bağlandıktan sonra cep telefonunuzun kalem ile istediğiniz soru çözümünü gerçekleştirebilir ders anlatımlarını yapabilir toplantılara uzaktan erişim yoluyla katılabilirsiniz.yine bu uygulama ile sizlere Türkiye'de en çok kullanılan uzaktan eğitim modeli uygulaması olan zoom uygulamasının linkini paylaşıyoruz. Ayrıca Yeni oluşturulan team link uygulamasıyla uzun formatında Türkçe menü seçeneği ile yeni bir uygulamada piyasaya sürülmüştür. Yaratıcı ve teknolojik altyapısı olan birçok kullanıcı tarafından uzaktan eğitim modeli ile eğitimine devam eden öğrencilerimize yararlı olması için birçok altyapı çalışması devam etmektedir. Bu kriz ortamında insanlara yardımcı olmak onların eğitim ve iş alanında öğrencilerine ve çalışanlarına ulaşmalarında ve işlemi devam ettirme lerinden yardımcı olmak adına emeği geçen tüm arkadaşlarımıza ve birleştirici profesyonellerimize teşekkür ediyoruz. Ayrıca parantez açmak istediğim bir konuda bu kriz ortamında çeşitli konuları fırsata çevirerek bu işlerden haksız kazanç elde eden fırsatçı insanlara da hiçbir şekilde prim vermeyelim.şimdiden uygulamayı ve destekleyen uygulamaları iyi günlerde kullanmanız dileğiyle .
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-02-2020, 23:22
Gönderen: Admin61
Dunya Coronavirus Takip Uygulamasi indir
Hangi Ulkede Kac Kisi Coronavirus Hastaligina Yakalandi Hemen indir
Android uygulama dünyasının yeni trend uygulamalarından bir tanesi olan coronavirüs takip uygulaması indiriyorum net internet sitesi farkıyla artık cep telefonlarınızda hemen indir. Tüm dünyanın büyük bir dikkat ile takip ettiği tüm dünya ülkelerinin büyük bir titizlikle önlem aldım Çin ülkesinin wuhan şehrinde ortaya çıkan henüz hangi canlıdan ulaştığı tespit edilemeyen coronavirüs tüm dünyayı tehdit etmeye devam ediyor. Bu mükemmel uygulama ile coronavirüs vakasını anlık olarak internet kullanıcıları ile paylaşıyor.coronavirüs vakası ile ilgili tüm detayları anlık olarak cep telefonlarınızdan takip etmek istiyorsanız hemen coronavirüs takip uygulaması ücretsiz cepde APK indir. Şu ana kadar dünyada en fazla Çin ülkesinde görülen coronavirüs vakaları yeni gelen bilgiler ışığında Avrupa Asya Ortadoğu Afrika gibi birçok ülkede kendini ne yazık ki göstermeye başlamıştır.Çin devletinin yeni yılı olması sebebiyle son 1 hafta içerisinde Çin'de 350 milyon kişinin seyahat ettiği düşünülünce virüsün içinde hızla yayılmasının en büyük sebeplerinden bir tanesi bu gösterilmektedir. Solunum yoluyla insandan insana geçebilen bu virüs yüksek ateş ishal halsizlik belirtileri göstermektedir.Corona virüsüne bu kadar tehlikeli olmasına neden olan sebeplerden bir tanesi çok kolay insandan insana geçmesi ve hem aşısının üretilmesidir.dünyada çeşitli sağlık kuruluşları ve Dünya sağlık örgütünün bu virüs ile ilgili aşıyı üretmeye ve çalışmaları başladığı duyurulmuştur. İnternetten bir çok bilgiye ulaştığınız coronavirüs hakkında spekülatif olarak birçok haber yer almaktadır.indiriyorum net ailesi olarak biz de bu konu hakkında resmi makamlardan teyit edilmiş hiçbir bilgiye internet kullanıcılarının itibar etmemesi önemle rica olunur. Bu mükemmel uygulama ile resmi makamlarda Dünyada hangi ülkede kaç vaka tespit edildi kaç vaka coronavirüs hastalığından vefat ettiği anlık olarak takip edilmektedir. Uygulamanin Türkiye'yi ilgilendiren kısmı şu ana kadar Türkiye'de tespit edilmiş bir vakası bu mükemmel uygulama ile teyit edilmektedir. Türkiye'de çeşitli spekülatif haberleri internet ortamında paylaşan ve bu haberlere itibar eden kullanıcılar bulunmaktadır bu haberlerin uluslararası kuruluşlar tarafından doğrulanmadığı ve yalan olduğu tespit edilmiştir.uluslararası sağlık örgütleri tarafından anlık olarak uygulamaya girilen bilgilere şifre mükemmel uygulama ile Türkiye'deki vakaları kolaylikla takip edebilirsiniz.tamamen ücretsiz olarak sunulan bu mükemmel uygulama İngilizce menü seçeneği ile kullanıcılara sunulmuştur. Dünyanın büyük bir korku içinde takip ettiği ve titizlikle doğru haber kaynağını aradığı bu dönemde cep telefonlarınızdan kolaylıkla en doğru ve güvenilir coronavirüs haberlerini alabilirsiniz. Şu ana kadar tespit edilen ülkeler arasında Almanya İtalya Fransa ingiltere Amerika Çin gibi birçok ülke bulunmaktadır.Dünya sağlık örgütü tarafından dünya genelinde acil durum ilan edilmesi ile çeşitli ülkeler Çin ile yapılan uçak seferlerini karşılıklı olarak iptal edilmiştir.Çin makamlarından yapılan resmi açıklamalar ile bu virüsle mücadelenin en etkin yolunun hastalığa yakalanan kişilerin yukarı şehirde ortamda tedavi edilmeleri veya bu şehirlerde yaşayan insanların güvenlik gerekçesiyle seyahatlerinin Uygun olmadığı paylaşılmaktadır. Çin birçok kentinde acil durum ilan edilmiş ve şehirlere giriş çıkışların yasaklandığı görülmüştür. Henüz aşısı olmayan bu virüsün korkutucu yeni gün geçtikçe vaka sayısının artması ve çok hızlı bir şekilde yayılması bu virüsün ne kadar korkunç ve ürkütücü olduğunu göstermektedir. Türkiye'de çeşitli sağlık kuruluşlarından uzmanlar bu virüsle mücadelenin çeşitli yollarla yapılacağını duymaktadır. Sağlık kuruluşlarında yapılan açıklamalarda halkımızın endişeye kapılmaması gerektiğini virüsün şu an Türkiye'de olmadığını üstüne basarak belirtmektedirler. Virüsle mücadelenin en etkin yollarından bir tanesi el temizliğine dikkat etmemiz gerektiğidir. Corona virüsünden korunmanın en etkili yollarından bir tanesi de maske kullanımı gerekmektedir. Toplu taşıma araçları ve kalabalık ortamlardan kaçınılmalı ben bu ortamlarda bulunduğunuz takdirde ellerinizi sabunlu su ile uygun şekilde yıkamaları gerekmektedir. Ellerimizi yıkamadan gözünüze ağzınıza ve burnunuza götürmeniz önem arz etmektedir. Tüm dünyanın büyük bir korku içinde takip ettiği coronavirüs vakalarının hangi ülkede ne kadar sayıda olduğunu ve hangi ülkede ne kadar kişinin vefat ettiğini hangi ülkede bu hastalıktan kaç kişinin tedaviye cevap verdiğini anlık olarak dünya sağlık kuruluşları tarafından girilen bilgilere takip etmek istiyorsanız hemen coronavirüs takip uygulaması cep apk full indir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-01-2020, 14:37
Gönderen: Admin61
Whatsapp Gece Gorunum Ozelligi Koyu Mod Apk indir
Beklenen Ozellik Whatsapp Gece Gorunum Modu Hemen indir
Android oyun dünyasının en popüler ve en yeni haberlerini indiriyorum net internet sitesi farkıyla sizlere sunuyoruz. 2020 yılının ilk güncellemesi olan ve daha öncelerde oldukça merakla beklenen popüler güncelleme WhatsApp gece modu Beta sürümü ile sizlerin kullanımına sunulmuştur. Cep telefonlarınızdan kolayca indirebileceğiniz WhatsApp gece modu ile WhatsApp sosyal medya uygulamasını karanlık arka plan formatıyla hızlı şekilde kullanabilirsiniz.daha önce Instagram uygulamasına gelen ve kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen Instagram koyu mod gece özelliği artık WhatsApp uygulaması ile cep telefonlarınızda. 2020 yılının en güzel ve en yeni uygulaması seçilen WhatsApp koyu mod gece özelliği ile cep telefonlarınızdan mesajlaşma işlemlerinizi gerçekleştirirken gizlilik kuralına büyük ölçüde saygı duymaktadır. Mükemmel seviyelerde hazırlanmış ve kullanıcılar tarafından en çok beğenilen güncelleme olan WhatsApp koyu mode gece özelliği 2020 full apk indir. Popüler gece görünüm özelliği ile mesajlaşma larımızı sadece siz görebilir ve 2020 yılının beklenen güncellemesini ilk olarak siz indirebilirsiniz. Android platformlarda en çok indirilen güncelleme olan WhatsApp güncelleme koyu modu özelliği ile uygulamayı artık koyu mor tema ile kullanabilir ve mesajlarınızı resimlerinizi videolarınızı sadece siz görebilirsiniz. koyu mod tema uygulamalarını sevenler ve gece kullanımkonusunda en çok tercih edilen uygulama olan WhatsApp koyu mod gece özelliği hemen indir.en yeni ve en güncel bilgilerin yer aldığı uygulamalar ile tüm detayların sizlere sunulduğu indiriyorum net internet sitesi yepyeni bilgileri sizlere sunmaya hazırlanıyor. Bizleri desteklemek makalelere ilişkin yorum ve önerilerinizi güncel şekilde makalelerin alt kısmında bulunan yorumla seçeneği ile bizlere ulaşabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-01-2020, 19:42
Gönderen: Admin61
Yeni instagram Koyu Mod Ozelligi Guncelleme indir
Populer instagram Koyu Mod Uygulamasi indir
Dünyanın en çok tercih ettiği sosyal medya uygulaması olan ınstagram'a yeni gelen güncelleme ile artık Instagram temasını dark mode yani koyu renk seçeneği ile kullanabilirsiniz. Uzun zamandır beklenen bu özellik ile yepyeni bir akıma kavuşan Instagram uygulaması sizleri bekliyor. Instagram dark mode ile beyaz ışıktan rahatsız olan kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği bu özellik ücretsiz olarak siz değerli Android kullanıcılarının beğenisine sunulmuştur.2020 güncellemesi ile daha önce hiçbir yerde bulamadığınız bu özelliği Instagram uygulamasına kolaylıkla ekleyebilirsiniz. Sosyal medya uygulamasını çok mu kullanıyorsunuz takipçilerimizle mesajlaşma işlemlerini sıklıkla mı kullanıyorsunuz. Yenilenen bu özellik ile cep telefona ekran ışığının size verdiği zararı minimize ederek sosyal medya kullanım zamanınızı performansınızı oldukça üst seviyelere çıkartmaktadır. Yüz binlerce takipçisi olan ve takipçileri ile sık sık mesajlaşan gönderiler ulaştıran hediyeler dağıtan çekilişler yapan Instagram kullanıcılarının en çok başvurduğu güncellemeden bir tanesi dark mod cepte APK hemen indir. Instagram'ın ve sağladığı yeniliklerden ve takipçilerinizi sunmuş olduğunuz hizmetlerin performansa kalitesini arttırmak artık çok kolay. Yepyeni koyu mod özelliği ile Instagram hesabınızı temasındaki kişisel güncellemelerinizi ve kişisel tercihlerinizi sizler oluşturun. Cep telefonlarımızın sizlere yaydığı beyaz ışık zarar oranını minimalize edebilirsiniz. Türkiye'nin en çok indirilen sosyal medya uygulaması koyu mode tema ücretsiz full apk indir. Instagram uygulaması ile ilgili merak edilen tüm özellikleri güncellemeler yenilikler yapılmasını beklediğiniz özellikler sizlere sunulmasından memnuniyet duyacağını hizmetler ve şikayetleriniz ile ilgili tüm yorumları makalemizin altına ekleyerek bizlere bildirebilirsiniz. Sizler için oluşturduğumuz yorumlar sekmesinde bu konuları Instagram kullanıcı memnuniyet anketi ile ilgili sosyal medya uygulamasının geri dönüşüm kanallarına iletiyoruz. Anket Niteliğinde olan bu muhteşem çalışma ile yenilikleri ve düşüncelerinizi rahatlıkla bizimle paylaşabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 31-12-2019, 21:07
Gönderen: Admin61
Milli Piyango 2020 Yilbasi Cekilisi Dogru Ve Hizli Bilet Sorgulama Ekrani Bul
Milli Piyango 2020 Yeni Yil Cekilis Sonuclari Bul
internet dünyasının değerli kullanıcıları sizlere yeni yılın girmesine saatler kala Türkiye'nin merakla beklediği milli piyango 2020 yılbaşı çekiliş sonuçları açıklandı. Yılbaşı biletlerinizin ne kadar ikramiye kazandığını merak ediyorsanız hemen Türkiye'nin en hızlı ve en doğru bilet sorgulama ekranı olan milli piyango resmi bilet sorgulama bul.cep telefonlarınızdan hızlıca biletinize çıkan ikramiyeyi öğrenmek ve yılbaşına girerken sevincinizi kat kat arttırmak istiyorsanız hemen yeni yıl ikramiye sonuçları öğren. Türkiye'nin sayılı milyarderlerinden bir tanesi acaba siz misiniz. Aldığınız bilete ne kadar ikramiye çıktığını merak mı ediyorsunuz. Resmi olarak 80000000 TL'nin kime çıktığını öğrenmek için hemen biletinizi sorgulayın. Büyük ikramiyenin sonuçlarını hemen öğren. Türkiye'nin bütün yıl beklediği ve milli piyango'nun en yüksek ikramiyesiyle rekor kıran 2020 yılbaşı büyük ikramiye sonuçları öğrenme ekranı hemen tıkla. Son dakika bilgilerine göre büyük ikramiye stanbul İzmir Bursa ve Gaziantep'te satın alınan çeyrek biletlere çıktı. Çekiliş sonuçlarına göre büyük ikramiyenin sahibi bilet 1. 3. 5. 8. 4. 9. 0. Rakamlarına çıkmıştır. Büyük ikramiye 4 farklı ile çıkarak dörde bölünmüştür.büyük ikramiye çekilişleri sırasında yapılan amorti çekilişinde amorti rakamları ise 4 ve 8 numara olarak belirlenmiştir.Biletinize ne kadar ikramiye çıktığını hemen öğrenmek ve çekiliş sonuçlarını doğru ve hızlı şekilde takip etmek istiyorsanız milli piyango bilet sorgulama ekranı tıkla.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 27-12-2019, 20:11
Gönderen: Admin61
Bilgi Bankasi Wikipedia Vikipedi Nezaman Aciliyor
Wikipedia Vikipedi ile ilgili acilma Karari Ne Anlama Geliyor
Tüm Türkiye'nin merakla beklediği heyecanla açılmasını Umut ettiği Wikipedia internet sitesi alınan yeni bir kararla kısıtlama kararı kaldırılmıştır. Anayasa mahkemesi'nin aldığı karar ile Wikipedia engelleme kararı sulh ceza mahkemesi tarafından kaldırılması beklenmektedir. Bilgiye erişme ve yeni ve güncel bilgileri ilk olarak takip edebileceğiniz Wikipedia Bilgi dünyası güncel ansiklopedi teknoloji sistemi kapılarını artık Türkiye'ye açıyor. Wikipedia internet sitesi uygulaması hemen indir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-12-2019, 10:59
Gönderen: Admin61
20 Aralık 2019 Aof Sınav Sonuclari Hemen ogren
Acıkogretim Fakultesi Ara sınav sonucları Hemen ogren
Açıköğretim fakültesi öğrencilerinin merakla beklediği ara sınav sonuçları açıklandı sizlerde hızlı şekilde açıköğretim fakültesi sınav sonuçlarına erişmek ve sınav sonuçlarını hızlı şekilde öğrenmek istiyorsanız hemen indiriyorum net internet sitesini ziyaret edin. Öğrencilerin aylar boyu hazırlandı ara ara sınav sonuçları açıköğretim fakültesi dekanlığı tarafından açıklandı sınavlara itiraz süresi belirli bir süre olan ara sınav sonuçları hemen öğren.yapılan yeni düzenleme ile ara sınav sonuçlarına itiraz süresi belirli bir süreyle sınırlandırmaktadır. Sizlerle bu süreye kaçırmak ve sınav sonuçlarınızı öğrenmek istiyorsanız hemen açıköğretim fakültesi ara sınav sonuçları hemen bul.
Devamı
  • Yorumlar: 0