» »
İNDİRİYORUM.NET
Popüler Konular
Oyunlar
Uygulamalar
Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 4-08-2019, 11:09
Gönderen: Admin61
ARK Survival Evolved Macera Oyunu Mod Apk indir
En Guncel Version ARK Survival Evolved Full Apk indir
Android oyun ve uygulama dünyasının en popüler oyunları arasında yer alan ark survival yenilen güncel 2019 versiyonu ile siz değerli Android kullanıcılarının beğenisine sunulmuştur. Oyun içerisinde bulunan yepyeni HD grafikleri ve mükemmel senaryo tasarımları ile sizlere yepyeni bir macera oyunu sunan ark hemen indir. 2019 yılina damga vurması beklenen ark güncellenen yeni karakterleri ve oyun performansıyla siz değerli macera oyun severlerin beğenisine sunulmuştur.oyun içerisinde bulunan karakterlere kendi kişisel zevkinize göre yepyeni kıyafetleri ve yepyeni silahlarla kullanabilir yeni nesil macera oyunu teknik özelliklerinin tüm detaylarına yararlanabilirsiniz. Mükemmel performansı ile ak macera oyunu 2019 ücretsiz olarak hemen indir. Macera oyunları arasında en popüler oyun olan ark yeni nesil Android oyun teknolojisi ile uyumlu olarak kullanılmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-05-2018, 00:41
Gönderen: Admin61
Yeni Trend Oyun Tugla Kirma Oyunu Balls Bricks Breaker Mod Apk indir
Yeni Genclik Oyunu Balls Bricks Breaker Full Apk indir
Son haftaların en popüler oyunlarından olan kodu kırma oyunu güncellenen yeni hesapları ve teknik özellikleri ile siz değerli Android kullanıcılarının beğenisine sunulmuştur. Sizler de kendinize güveniyorsanız dikkatli ve hızlı bir yapıya sahipseniz oyunumuza başarıyı yakalamanız kaçınılmazdır. Oyun ile sizlerde muhteşem etapları En kolay şekilde hızlı ve rahat olarak kolaylıkla geçebilirsiniz. En popüler eğlence oyunları arasında yer alan tuğla kırma oyunu full apk hemen indir. Muhteşem oyun ile sizlerle yepyeni bölümlerde onu bitirmenin kıyasıya mücadelesini verin.Oyun sahip olduğu HD grafikleri ile muhteşem bir görüntü performansı siz değerli Android kullanıcılarına sunar. Güncel antivirüs programları tarafından taranmış olan Bu harika oyun güvenli şekilde hemen indir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-05-2018, 23:58
Gönderen: Admin61
En Yeni Pokemon Oyunu Pokemon Duel Full Apk indir
Pokemon Tutkunlarinin Yepyeni Oyunu Pokemon Duel Son Surum indir
Sevimli çocuklar minik kardeşlerimiz dünyanın en popüler oyunlarından bir tanesi olan Pokemon Android versiyonu ile siz değerli oyun severlerinin beğenisine sunulmuştur. Yepyeni ve en güzel karakterleri ile sizlerle buluşan Pokemon oyunu en güzel ve yeni güncel etapları ile sizlerin beğenisine sunulmuştur. Güzel ve Pikachu Balbazar karakterlerinin en güncel özellikleri ile siz değerli misafirlerimize sunulmuştur. HD görüntü kalitesinde siz değerli Android kullanıcılarına sunulan etaplar ve bölümlerde Seçtiğiniz karakteriniz ile Sizlerde oyunun şampiyonu olabilirsiniz. Güncel antivirüs programları tarafından taranmış olarak oyun sizlerle Android kullanıcılarına tamamen ücretsiz olarak sunulmuştur. Oyun sade ara yüzüyle siz değerli kullanıcılarını oyunu kolay şekilde oynamanıza olanak sağlar. Sizlerde klasikleşen Pokemon oyununu hızlı şekilde indirip hemen oynamak istiyorsanız hemen Pokemon full Apk full indir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-03-2018, 22:57
Gönderen: Admin61
Populer Arcade Oyun Dan the Man Action Platformer Full Apk indir
Maceraya Hazırmısın Dan the Man: Action Platformer Son Surum indir
Sizleri ekran başından ayırmayacak muhteşem senaryosu ve animasyon gösterileriyle şimdiden 2018 yılına damgasını vurması beklenen muhteşem oyun Dan the man en güncel versiyonu ile sizlerin beğenisine sunulmuştur. Popüler aksiyon oyunu ile Sizlerde eğlenceli vakit geçirebileceğimiz oynadıkça kendinizi geliştirebileceğiniz süper özelliklerde oyunumuzu hemen indirin. Oyun içerisinde Seçtiğiniz karakter ile Sizlerde bölümleri doyasıya eğlence yaşayarak geçebilirsiniz. Muhteşem görsel efektlere sahip oyun 720p ve 1080p kalitesinde resim kalitesine sahip olduğundan oyunu oynayan kullanıcılarımızın görüntü kalitesini en üst düzeyde yaşamalarını sağlar. Sizlerde bu mükemmel çıkış yakalayan Dan the man oyununu oynamak istiyorsanız hemen full Apk indir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-03-2018, 05:35
Gönderen: Admin61
Magic Rampage Android Sihirbaz Oyunu Full Apk indir
Magic Rampage Super Android Sihirbazlık Eğitim Oyunu Son Surum Free Apk indir
Android sihirbazlık oyunu yepyeni özellikleri ile ve yepyeni sihirbazlık taktikleri ile sizlerin beğenisine sunulmuştur. Sizlerde bu muhteşem sihirbazlık oyunu hemen oynayıp Arkadaşlarınıza sihirbazlık göstermek istiyorsanız hemen sihirbazlık oyunu Magic rampage full apk hemen indir. Oyun sahip olduğu HD karakterleriyle siz değerli oyun severlere muhteşem bir görüntü performansı sunar. Oyunu Arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize kullanmak üzere sizlere sihirbazlık teknikler arasında en güzel olanları seçip uygulama olarak sizlere gösterir. Muhteşem özelliklerde bu oyunu hemen indirmek istiyorsanız Magic rampage yeni APK indir. Oyun siz değerli misafirlerimize ücretsiz olarak sunulmuştur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-03-2018, 11:51
Gönderen: Admin61
Android Koyunuzde Sebze Meyve Ve Hayvan Yetistiriciligi Oyunu Hay Day Mod Apk indir
En Güzel Çiftlik Yetiştiriciliği Oyunu Sevimli Tavuk Ve İnekler Son Surum indir
Android simülasyon oyunlarının en popüler en güzel örneklerinden bir tanesi olan Hay Day hayvan yetiştiriciliği simülasyon oyunu full apk hemen indir. Oyunumuz içerisinde sizlere köyünüzde özlediğiniz Çiftlik hayatına hayvan yetiştiriciliğini uygulamamız ile Sizler de yaşayabilirsiniz. Simülasyon oyunu ile köyünüzde sebze yetiştiriciliği ve hayvan yetiştiriciliği işlerini yapıp altınlar kazanabilirsiniz kazandığınız Bu altınlar ile Sizlerde köyümüze yep yeni binalar ve İhtiyacınız olan ahır hayvan çiftliği fırın ve benzeri köyünüzün ihtiyacı olan binalardan yapabilirsiniz. Tarlanızı yepyeni tohumlar ile yetiştiricilik yapabilirsiniz. Tarlanıza Mısır buğday Marul salatalık domates soğan patates ve benzeri bir çok sevdiğiniz sebzelerden yetiştirebilirsiniz. Bu güzel similasyon oyunu hemen oyna Özlem duyduğunuz güzellikleri yaşayın. En popüler simülasyon oyunu Hay Day full Apk indir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-03-2018, 11:05
Gönderen: Admin61
2018 En iyi Android Online Savas Oyunu Order Chaos 2 Son Surum indir
En Popüler Android Fantastik Savaş Oyunu Devlerin Dünyası Full Apk indir
2018 en çok indirilen strateji oyunları arasında bulunan fantastik strateji oyunu Devlerin Dünyası son sürüm hemen indir. Profesyonel oyun mühendisleri tarafından tasarlanan yeni oyun oyunseverlerin beklediği yepyeni özelliklere sahip en iyi strateji oyunudur. Oyunu hemen indir sende maceraya katıl. Oyun sahip olduğu sade arayüzü ile hata ve donma problemleri yaşatmaktadır. Oyun içerisinde Online olarak rakipleriniz ile karşılaşabilir ve yepyeni süper karakterlere ve silahlara sahip olabilirsiniz. Strateji oyunu Devlerin Dünyası fantastik özelliklere sahip karakterlerin büyüleyici yeteneklerinin olduğu en yeni Android macera ve strateji oyunudur. Oyun içinde Sahip olduğunuz Madenler ile altınlar kazanabilir. Kazandığınız bu altınları yeni Madenler kurmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca Bu altınlar ile Sizlerde Sahip olduğunuz karakterlerin izin yeteneklerini geliştirebilirsiniz. Oyun güncel Antivirüs programı tarafından taranmış olup siz değerli oyun severler güvenli şekilde indirebilirsiniz. Oyunumuz içerisinde bulunan yorum bölümüne yorumlarınızı ekleyin oyunu geliştirmemize yardımcı olun.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-03-2018, 06:20
Gönderen: Admin61
Android Robotlarin Savasi Celik Yumruklar Full Apk indir
En güzel Android Robot Savas Oyunu Celik Yumruklar Son Surum indir
Muhteşem özellikleri ile robot savaşlarının en büyük organizasyona Çelik Yumruk robot savaş oyunu güncellenen son sürümü ve eklenen yepyeni model robotlar ile siz oyun severlerin beğenisine sunulmuştur. Oyun içerisinde sahip olduğunuz robotların teknolojik özellikleri sizleri adeta robotlara hayran ediyoruz. Seçtiğiniz karakter ile şampiyonalara katılabilir. Katıldığınız bir şampiyonalardan galibiyetler ile ayrılabilirsiniz. Robotunuzu kendi kişisel zevklerimize göre şekillendirebilir özelliklerini güncelleyebilirsiniz. Sizler yumruk gücünü daha fazla kullanmak istiyorsanız yumruk antremanları ile yumruğun gücünü artırabilirsiniz. Veya sevdiğiniz takımının armasını robotunuza yapıştırabilirsiniz. Robotunuzun dış görünümünü görsel olarak kendi zevklerinize göre boyayabilirsiniz. Robotunuzun gücünü de kazandığınız şampiyonalarda ki size verilen ödüller ile geliştirebilir süper güçlere sahip olabilirsiniz. Sizlerde bu muhteşem görsel efektleri ile oyun oynamak istiyorsanız hemen Çelik Yumruk robot savaşı APK indir. Muhteşem aksiyon oyunu Siz oyun severlerin beğenisine ücretsiz olarak sunulmuştur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-02-2018, 16:00
Gönderen: Admin61
Yepyeni 3 Boyutlu Android Meyve Kesme Oyunu Son Surum indir
En Hızlı Siz Olun Meyveleri Kesin 3D Meyve kesme Oyunu indir
Dünyanın en çok oynanan aksiyon ve Arcade oyunu yenilenen özellikleri ve güncel versiyonu ile sizlerin beğenisine sunulmuştur. Oyun içerisinde eklenen yeni özellikler ile sizlere yepyeni tuzakları ve yepyeni sürpriz hediyeler sizlerin kullanımına sunulmuştur. Oyunumuzda klasik Ninja Fruit senaryosu uygulanır. Bütün meyveleri kesmeye çalışırız. Meyveler arasında sizce kurulan tuzak bombalar ile oyun içerisinde yanmanıza sebep olur. Oyunumuzda mevcut bulunan puanları bölümleri geçtikçe ekstra puanlar da eklenmektedir. Bölümlerin sonunda size Joker hediyeler de verilmektedir. Hediyeler ile oyun içerisinde havaya atılan meyveleri dondurabilir Bu sırada bütün meyveleri anında kesebilirsiniz. Ayrıca hızlı akan meyve trafiğini Sizlerde yavaşlatma jokeri ile bütün meyveleri hızlıca kesebilirsiniz. HD ve canlı grafik tasarımına sahip olan muhteşem oyunumuzu oynarken görüntü performansını üst düzeyde kullanabilirsiniz. Oyun sade bir arayüze sahip olduğu için donma ve kasma problemleri yaşanmamaktadır. Sizlerde bu muhteşem oyna sahip olmak istiyorsanız Ninja Fruit 3D meyve kesme oyunu 3 boyutlu hemen indir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-02-2018, 18:30
Gönderen: Admin61
Popüler Android Ejderha Savasları Oyunu Dragon City indir
En Çok Beğenilen Android Aksiyon Oyunu Dragon City indir
Süper macera ve eğlence oyunu Dragon City en yeni güncel versiyonu ile siz değerli oyun severlerin beğenisine sunulmuştur. Sizler de bu süper oyunun bütün güzelliklerinden faydalanmak istiyorsanız hemen Dragon City ejderha oyunu indir. Oyun içerisinde HD grafiklerle geliştirilen görüntü performansları siz değerli Oyun severlerinin Oyun esnasında canlı ve performans olarak üst seviyelerde oyun oynama imkanı sunar. Süper oyun Dragon City oyun içerisinde sahip olduğunuz ejderhaların en sevimli karakterinden en korkunç karakterine kadar süper aksiyon dolu bir oyundur. Seçeceğiniz ejderha karakterini Sizlerde geliştirip güncelleyerek oyun içerisinde süper özelliklere sahip Ejderha olabilirsiniz. Süper oyunumuz Dragon City aksiyon oyunları içerisinde en eğlenceli ve en sevimli oyunlardan biridir. Karakterlerimizi kendi kişisel zevklerinize göre geliştirip güncelleyebilirsiniz. Yaptığınız güncellemelerle ejderhanın dış görünümünü süper şekil e dönüştürebilirsiniz. Oyunumuzun güncel Antivirüs taraması yapılmış siz değerli Misafirlerimiz güvenli şekilde indirebilir. Oyun aksiyon severler için tamamen ücretsizdir.
Devamı
  • Yorumlar: 0