» »
İNDİRİYORUM.NET
Popüler Konular
Oyunlar
Uygulamalar
Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 7-05-2020, 14:52
Gönderen: Admin61
En Guzel Dugun Muzikleri Calma Uygulamasi Org Plus 2020 Apk indir
Yeni Eglenceli Muzikler Org Plus Eglenceli Muzik indir
sevgili arkadaşlar sizlere internet dünyasının en eğlenceli müzik aleti seçilen ve pro versiyonuyla mükemmel bir müzik deneyimi sunan canlı org plus 2020 versiyonu ile ücretsiz olarak hemen indir.düğünlerde partilerde doğum günü sürprizleri nde arkadaşlarınıza mükemmel bir müzik şöleni sunmak ve yeteneklerinizi sergilemek istiyorsanız canlı org cep APK hemen indir.2020 yılının en çok beğenilen müzik aleti seçilen ve içerikleri ile mükemmel bir müzik canlı org cep apk full indir.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 16-01-2020, 20:26
Gönderen: Admin61
Pedogoglardan Onayli Masal Uygulamasi Sesli Masal indir
Cocuklarin En cok Sevdigi Masal Uygulamasi Sesli Masal Apk indir
Anne babalar sizlere Android uygulama dünyasının en popüler masal dinleme uygulaması olan sesli masal APK ücretsiz hemen indir.2020 yılında yepyeni ve en popüler masal uygulaması ile çocuklarımızın uykularına daha rahat dalmaları güzel bir uyku geçirmeleri için ücretsiz hemen indir.en güzel Keloğlan masalları yeni versiyon 2020 tasarım ve HD isterim ses kalitesinde mükemmel ses formatıyla çocuklarımızın gece uyku öncesi bütünlerini bu masallar ile oluşturabilirsiniz. Pedagoglar tarafından kontrol edilen ve hiçbir sakınca görülmeyen mükemmel sesli masal uygulaması Android uygulama platformu indiriyorum net internet sitesi özel olarak ücretsiz olarak sunulmuştur.Nasrettin hoca fıkraları masallarını en güzel şekilde çocuklarımıza aktarmak ve popüler Türk kültürünün en önemli karakterini çocuklarımıza öğretmek istiyorsanız en güzel masal uygulamasını sesli masal ücretsiz APK indir.dünya klasiklerinden en güzel masallarından bir tanesi olan kırmızı başlıklı kız ve tilki masalı nı mükemmel şekilde yorumlayan ve içerdiği sesli mükemmel masal dinletisi ile çocuklarımızın uykudan önceki en önemli rutinini oluşturun.sevgili anne babalar yoğun işten bunu zaten çocuklarınıza vakit ayıramıyor musunuz iste ki yorgunluğunuzu çocuklarını da yansıtmak istemiyor musunuz.sizlerin kurtarıcısı olan hem sizleri hem çocuğunuzu kolay şekilde sakinleştiren ve mutlu bir uyku rutinine hazırlayan sesli masal uygulaması hemen indir. Full HD stereo ses kalitesinde dosyalar içeren ve masal anlatmanın yanı sıra ses efektleriyle çocuğunuzun olaylara ve masal'ın karakterlerine ilgisini ve dikkatini çeken en güzel sesli masal uygulaması 2020 ücretsiz indir.yeni nesil televizyon programlarının ve çizgi filmlerinin karakterlerini de masalları uyarlayan ve yepyeni bir formatta masal dinletisi haline dönüştüren masal dinleme uygulaması indir. Cep telefonu kullanımı çocuklarımız da sadece oyun amaçlı olmasın çocuklarımızın gelişimini desteklemek amacıyla en güzel uykulu rutinlerinden bir tanesi olan sesli masal uygulaması ücretsiz hemen indir. Çocuklarımıza teknolojik imkanları doğru şekilde kullanmanın çocuklarımıza zarar vermeden teknolojiyi onlara öğretmenin mutluluğunu doyasıya yaşayın.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 14-01-2020, 20:36
Gönderen: Admin61
En Guzel internetsiz Cocuk ilahileri Uygulamasi indir
En Populer Cocuk İlahileri İnternetsiz indir
Android uygulama ve oyun dünyasının en popüler ve en çok indirilen uygulamalar arasında yer alan çocuk ilahiler uygulaması ücretsiz full apk indir.internet dünyasının en çok beğenilen ve en çok indirilen ilahi uygulaması olan çocuklarımızın Büyük bir keyifle dinlediği ve mükemmel bir şekilde ezberledigi en güzel çocuk ilahileri uygulaması cep APK indir. Diyanet işleri başkanlığı tarafından incelemeleri yapılarak sizlere sunulan çocuklarımızın en çok beğendiği ve en güzel ilahi müzikleri ile tasarlanan çocuk ilahileri uygulaması hemen indir. Her çocuğun öğrenmesi gereken ve her çocuk için mutluluk kaynağı olacak olan bu mükemmel uygulamayı çocuklarımız için cep telefonlarınızı hemen indir. Bu mükemmel uygulamayı cep telefonlarınızdan zil sesi olarak değiştirebilir sizler arayanları bu güzel çocuk ilahileri ile karşılayabilirsiniz. Türkiye'nin en çok aranan en çok beğenilenler arasında yerini alan be yapılan oylamalar ile indirilme bakımından 1. Sırada bulunan çocuk ilahileri uygulaması ücretsiz hemen indir. Kolay menü seçenekleri sayesinde her marka ve model Android cep telefonuna kullanabileceğiniz her yaştan kullanıcıların kolaylıkla uygulamayı içeriklerini indirebileceği mükemmel çocuk ilahileri uygulaması APK indir. Kolay menü seçenekleriyle ilahiler arasındaki geçiş ve arka planda çalma özelliği mükemmel çocuk ilahileri çalarken cep telefonunuzda diğer işlemlerinizi halledebilirsiniz.en çok tercih edilen özelliklerden bir tanesi olan arka planda çalma özelliği sizlere önemli fırsatlar sunar.çocuk ilahileri uygulaması arka planda ilahileri size dinlenirken cep telefonlarınızın mesajlarına cevap verebilir farklı uygulamalarda gezintiler yapabilirsiniz. Eğer ilahiler çalma durumunda cep telefonumda arama gelirse otomatik olarak ilahi programı devre dışı kalır ve aramanıza devam edebilirsiniz sizi arayanlar ile keyifli bir görüşme yapabilirsiniz. Tüm bu özelliklerin yanı sıra HD kalitesinde mükemmel bir ses uyumu ile tasarlanan popüler uygulama ücretsiz hemen indir.Android cep telefonları neden olmaz olmaz uygulamalarından bir tanesi olan çocuk ilahileri uygulaması ücretsiz hemen indir.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 13-12-2019, 15:30
Gönderen: Admin61
En Guzel Bebek Yemek Tarif Uygulamasi indir
En Guzel Bebek Menu Uygulamasi indir
Sevgili anneler sevgili babalar en güzel bebek menü tarif uygulaması ile bebeğinizin sağlıklı ve dengeli beslenmesine yardımcı oluyoruz. Güncel bebek menü tarifleri ve etkili bebek yemek tarifleri 2020 güncel versiyon indir hemen indir. Bebeğimiz iştahsızlık sorunu yaşıyorsa yemeklerini seçerek yiyorsa yepyeni sunum şekilleri ve tarzıyla her çeşit sebze meyve ve baklagil çeşitlerini eğlenceli şekilde bebek Menü uygulaması ile hemen indir.yeni nesil uygulama özellikleri kullanılarak geliştirilen güncel bebek yemek tarifleri profesyonel aşçı ve gıda mühendisleri tarafından denenmiş ve hazırlanmış bir çok yemek tarifi bulunmaktadır.en güncel sürüm full versiyonu ile ücretsiz olarak hemen bebek yemek tarifi uygulaması indir.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 25-05-2019, 08:54
Gönderen: Admin61
En Guzel Pedegog Onayli Bebek Oyun indir
En Populer Bebek Oyunlari Uygulamasi indir
Android uygulama dünyasının en popüler ve en çok beğenilen bebek oyunları uygulaması 2019 versiyon ile siz değerli Android kullanıcılarının beğenisine sunulmuştur. Uzman pedagog detaylı incelemelerinden titiz çalışmalarından ortaya çıkan mükemmel oyun Türkiye'nin en çok beğenilen ve indirilen Bebek oyunları full apk hemen indir. Cep telefonlarınızdan kolaylıkla indirebileceğiniz mükemmel bebek oyunları bebeğinizle daha keyifli zamanlar geçirmenize olanak sağlar.full HD görsel içerikleri ve sade arayüzü ile sizlere mükemmel bir oyun performansı sunar.güncel antivirüs programları tarafından taranmış olan bebek oyunları full indir.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 16-04-2019, 10:43
Gönderen: Admin61
En Guzel Davul Calma Oyunu indir
Populer Android Davul Batery Calma Oyunu indir
Android oyun ve uygulama dünyasının popüler çocuk oyunları arasında yer alan davul çalma oyunu cep APK hemen indir.uygulama ile sizlerde cep telefonlarınızdan müzik yapma ve eğlenceli şarkılar çıkarma artık çok kolay.sevdiklerinizle yetenekleriniz onlara sergileyerek eğlenceli zamanlar geçirebilir onları boş vakitlerinde müzik eşliğinde unutulmaz zamanlar yaratabilirsiniz.çocuklarımıza davul çalma oyunu ile genç yaşta cep telefonlarından müziğe karşı ilgilerini arttırabilir onların müzik serüvenine erken yaşlarda başlatabiliriz.mükemmel biçimde ve teknik olarak full stereo ses kalitesinde düzeltmelerle animasyon şovları ve dj paneli ile oyun içersinde mükemmel bir performans sunar.cep telefonlarınızdan doyasıya eğlence ve müziğin tadını yaşamak istiyorsanız hemen Android davul çalma oyunu cep APK indir.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 13-04-2019, 10:51
Gönderen: Admin61
En Guzel Karikatur Cizim Uygulamasi indir
Populer Karikatur Cizim Uygulamasi Hemen indir
Sevgili arkadaşlar sizlere Android uygulama dünyasının en güncel versiyon popüler karikatür çizim uygulaması ile cep telefonlarınızdan karikatür çizmenin keyfini sunuyoruz. tamamen ücretsiz olarak sunulan karikatür çizme uygulaması ile güzel resimler yapabilir sevdiklerinize özel sürprizler yapabilirsiniz. Full HD görsel içerikleri 1080p görüntü formatı ile yeni nesil uygulama standartlarının üstünde yer alan en güzel karikatür çizme uygulaması indir.çocuklarımıza eğlenceli vakitler geçirmek onların resmi olan ilgisini arttırmak istiyorsanız hemen popüler karikatür çizme uygulaması APK indir. Sevdiklerinize özel sürprizler yapmak ve onları mutlu etmek onların resimlerini karikatür şeklinde oluşturmak artık çok kolay yepyeni karikatür uygulaması ile sevdiklerinizin resimlerini düzenleyin onları sosyal medya platformlarından kolay şekilde paylaş.en güzel karikatür çizme uygulaması full apk hemen indir.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 8-04-2019, 14:42
Gönderen: Admin61
En Guzel Egitici Cocuk Sarkilari indir
En Populer Egitici Cocuk Sarkilari indir
Seni arkadaşlar sizlere Android oyun dünyasının en çok beğenilen eğitim uygulamaları arasında yer alan en popüler eğitici çocuk şarkıları uygulaması ile yepyeni yeni nesil uygulamalarının en önemli ve en güzel örneklerini sizler için sunuyoruz. Sizlere yeni nesil uygulamaların en güzel olan eğitici çocuk şarkıları uygulaması ile hayatımızın en değerli varlıkları çocuklarımızın gelişimine katkı sağlayacak eğitici ve öğretici birçok şarkıyı tek bir uygulama altında bulabilirsiniz.Ali Baba şarkısı seni seviyorum anne şarkısı en güzel parmak şarkısı ve daha birçok popüler çocuk şarkıcısının sizlere tek bir uygulama altında sunuyoruz.çocuklarımızı uyumadı anlarından eğlendirmek için veya çocuklarımızın uykuya dalması için hızlı ve rahat şekilde olmalarını sağlayan en popüler uyku şarkılarını da siz değerli Android kullanıcılarının beğenisine sunuyoruz.güncel antivirüs programları tarafından taramış olan en güzel çocuk şarkıları uygulaması full apk indir.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 14-03-2019, 18:40
Gönderen: Admin61
2019 En Guzel Zeka Oyunlari Full Apk indir
2019 En Populer Egitici Ogretici Zeka Oyunlari Hemen indir
Sevgili arkadaşlar cep telefonu kullanımının inanılmaz derecede arttığı 21 yüzyıl'da siz değerli Android kullanıcılarına cep telefonunun faydalı özelliklerinden bir tanesi olan mükemmel zeka geliştirici oyunu en güncel versiyonu ile ücretsiz olarak sunuyoruz. Sizlerde cep telefonlarınızdan en yeni ve en güncel zeka geliştirici oyunları oynayarak zihninizi zinde tutabilir düşünme yeteneğinizi geliştirerek hayatınızı kolaylaştıran bu güzel oyunu 2019 en güncel versiyonu ile hemen indir.Bu güzel oyun içerisinde bulunan çeşitli zeka geliştirici oyunlar ile arkadaşlarınıza ve sevdiklerinizle yepyeni ve en güzel oyunları oynarken büyük bir keyif yaşayabilir ve eğlenirken öğrenmenin beyninizi zinde tutmanın farkını doyasıya yaşayabilirsiniz.sizlerde full HD görsel içeriklere sahip olan senaryosuyla diğer zeka geliştirici oyunlardan üst seviyelerde fark yaratan mükemmel oyunu indiriyorum net internet sitesini özel olarak pro versiyonunu ücretsiz hemen indir. Güncel virüs programları tarafından taranmış olan bu mükemmel oyunu hemen indir.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 5-03-2019, 20:22
Gönderen: Admin61
En Guzel Ciftlik Oyunu Ali Babanin Ciftligi Egitici Cocuk Oyunlari Full Apk indir
Populer Cocuk Oyunu Ali Babanin Ciftligi Egitici Cocuk Oyunlari Pro Sururm indir
sevgili arkadaşlar sizlere çocuklarımızın en çok oynamak istediği en popüler çocuk oyunları arasında yer alan Ali Baba'nın çiftliği eğitici oyunu ile en güncel versiyonunu siz değerli misafirlerimizin beğenisine sunuldu.sizler de bu mükemmel oyun ile ilk bölümle dinleyerek öğrenme 2. Bölümde çevirerek öğrenme 3 bölümde hafıza kartları 4 bölümünü kedi yakalamaca 5 bölümde hayvan sesler bölümleri ile çocuklarımızın en sevdikleri oyunları bir oyunun içinde birleştirdik.sizler de mükemmel oyun ile 5 farklı oyun oynamak istiyorsanız hemen Ali Baba en güzel eğitici oyunlar ile yepyeni maceraları hazırlan.oyunları uzay bahsedecek olursak ilk bölümde dinleyerek öğrenme seçeneğiyle hangi hayvanın hangisidir çıkardığını 2 bölümde çevirerek öğrendiğimizde çevirdiğimiz Çardak gelen hangi hayvanın hangisi olduğunu 3 bölümde hafıza kartları ile hafıza gelişimini 4 bölümde kedi yakalamaca 7 bölümde hayvan seslerini kolay ve güzel şekilde öğrenebiliriz.çocuklarımız için cep telefonlarının en güvenli oyunlar arasında yer alan eğitici ve öğretici bu güzel oyunu hızlı ve güvenli şekilde hemen indir.
Devamı
 • Yorumlar: 0