»
İNDİRİYORUM.NET
Popüler Konular
Oyunlar
Uygulamalar
Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 19-03-2018, 12:07
Gönderen: Admin61
Android Yeni Ciftlik Kurma Oyunu Farmdale Hileli Mod Apk indir
Android Platformunun En Güzel Çiftlik Yönetme Oyunu Farmdale Son Surum indir
Android simülasyon oyunları en popüler Çiftlik geliştirme ve yetiştirme oyunu yepyeni güncel versiyonu ile sizlerin beğenisine sunulmuştur. Sizlerde Köy hayatını özlediyseniz ve çiftlik oluşturmak istiyorsanız hemen uygulamamız ile Sizlerde çiftliğini de kurup hayvanlarınızi yetiştirmeye başlayabilirsiniz. En güzel inekleri yetiştirerek süt tanklarının doldurabilirsiniz. En güzel koyunları yetiştirerek yünlerini kıyafet yapmak için kullanabilirsiniz. Hayvan yetiştiriciliğinin yanı sıra sebze ve meyve yetiştiriciliği yaparak Çiftliği geliştirebilirsiniz. Çiftliğimizde kazandığınız altınlar ile Sizlerde ahırlar ve ihtiyacınız olan binaları yapabilirsiniz. Özlediğiniz Köy hayatını cep telefonunuza yaşamak istiyorsanız hemen en popüler Çiftlik yetiştiriciliği uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyunumuz sahip olduğu HD duvar kağıtları ile uygulama içerisinde görüntü performansınızı üst seviyelerde yaşatır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-03-2018, 23:21
Gönderen: Admin61
Android Sesli NUTUK Dinleme Ve Okuma Uygulamasi Full Apk indir
Herkesin Okuması Gereken Atamızın Mirası Sesli Nutuk Son Surum indir
Atamızın bize Emanet Ettiği en kıymetli mirası Nutuk en güzel ve en anlamlı şekilde sesli olarak sizlerin beğenisine sunulmuştur. Uygulama içerisinde Nutuk eserinin bölümlerini sesli olarak takip edebilir ve dinleyebilirsiniz. İstediğiniz şekilde bu muhteşem eseri okuma fırsatını yakalayabilirsiniz. En beğendiğiniz bölümleri sevdiklerinizle paylaşmak istediğinizde sadece o bölümü kolaylıkla paylaşabilirsiniz. Dinlemek istediğiniz bölümü seçerek o bölümü sesli olarak dinleyip size ve sevdiklerinize Atamızın bıraktığı en güzel mirası kolaylık de öğrenebiliriz. Uygulama içerisinde özenle seçilmiş en güzel Atamızın resimlerini cep telefonlarınızın ekran duvar kağıdına dönüştürebilirsiniz. Sizin için seçilen resimler HD kalitede ekran resimleridir. Sizlerde telefonunuzun arka planında Atamız Mustafa Kemal Atatürk en güzel resimlerini görmek istiyorsanız hemen sesli Nutuk full Apk indir. Uygulamamız siz değerli Android kullanıcılarının kullanımına ücretsiz olarak sunulmuştur. Sizler de bu mirasımızın tüm bölümlerini okuyup Atamızın bize bıraktığı mirasa sahip çıkmak istiyorsak hemen sesli Nutuk full Apk indir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-03-2018, 09:02
Gönderen: Admin61
Youtube internetsiz Video izleme Guncellemesi Youtube Go Full Apk indir
Beklenen Yepyeni Özellik internetsiz Çevrimdısı Video izeme Güncellemesi Youtube Go Son Sürüm indir
Popüler video izleme uygulaması YouTube beklenen güncellenmesi İnternetsiz video izleme sizlerle buluşuyor. Yapılan güncelleme ile beraber hemen YouTube uygulamasını indirin artık videolarınızı internet kullanmadan izleyin. Yapmanız gereken sadece YouTube Go indir. Uygulama ile önceden izlediğiniz videoları indirerek Çevrim dışı olarak bu indirdiğiniz videoları izleyebilirsiniz. Çocuklarınızın izlediği çizgi filmleri artık her defasında internet kullanarak kota problemleri yaşayarak izlemeyeceksin. Videonuzu bir defa indirerek çocuklarınızın sevdiği çizgi filmleri İstedikleri kadar izleyebilirler. Sizlerin de YouTube üzerinden herhangi bir videoyu tekrar izlemek zorunda aldığınızda internetinizi kullanmadan Çevrim dışı olarak izleyebilirsiniz. Hayatımızı olumlu anlamda değiştirecek YouTube bu güncellemesi ile kullanıcılarına muhteşem bir sürpriz yapmıştır. YouTube Go uygulaması ücretsiz olarak sizlerin kullanımına sunulmuştur. Sizlerde Bu güncelleme den yararlanmak istiyorsanız. Hemen YouTube Go full Apk indir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-01-2018, 18:45
Gönderen: Admin61
Havalı Telefon Zil Sesi apk indir
Orjinal Havalı Telefon Zil Sesi indir
2018 telefon zil sesleri uygulamalarında en çok indirilen havalı telefon zil sesi uygulamamız sizlerle güncellenen sürümüyle burada.Yeni uygulamamızda değerli kullanıcılarımıza orjinal telefon zil sesi sunmaktayız. En çok kullanılan popüler telefon zil sesleri uygulamamızın içerisinde mevcuttur. Tüm zil sesleri Hd Stereo ses kalitesinde olup sizlerin kullanımına sunmus bulmaktayız. Telefon zil sesleri uygulamamızın basit menü kullanımıyla aradığınız zil sesi'ne kolayca ulaşabilirsiniz. Uygulamamızın grafikleri canlı canlı resim kalitesinde olup sizlerin uygulamayı kullanırken görsel olarak zevk almanızı sağlar. Uygulamamizin basit arayüzü sayesinde hiçbir donma ve hata vermemektedir. Uygulamamızı güncel virüs taraması yapılmış olup güvenle indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0